PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34928}

Kobieta-Kot

Catwoman
5,2 66 331
ocen
5,2 10 1 66331
2,0 8
ocen krytyków
Kobieta Kot
powrót do forum filmu Kobieta-Kot
ocenił(a) film na 1
Mothyff

Popieram, kaszana nad kaszanami.

AlbertWesker

kaszana to mało powiedziane = to mega rzygi!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
wiktork

Chyba jakby nie oglądał to by nie oceniał.

wiktork

panie witusiu - wystarczyło że spojrzałem 10 minut - ale czy to oglądanie ?

ocenił(a) film na 4
Mothyff

Widziałeś ten film?

ocenił(a) film na 4
Mothyff

Ale żeby od razu oceniać na jeden, to lekkie przegięcie moim zdaniem.

Heller1304

no szkoda, że nie ma oceny na minusie:) tu by się przydała.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Mothyff

Koniec tych żartów. Zgłaszam tą sprawę do prokuratury.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Mothyff

Heller1304 i Mothyff zablokowałem wasze wypowiedzi i się obu panom przyglądam, kolejne będą wnioski o blokadę kont.

Oro

dziękuję że zablokowałeś jego wypowiedzi (tego trolla który wlazł mi w temat i zasmrodził go skunksem)., ale za co mnie? Ja tylko kulturalnie go prosiłem o opuszczenie mojego tematu - ale ten troll nie poprzestawał i zasrywał temat smrodem. Pozdrawiam i dzięki za skuteczną interwencję.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

No patrzcie go, jaki dzielny stróż prawa się nagle z niego zrobił i jeszcze się pyta głupio "za co mnie" haha.Ty bardzo dobrze wiesz, czym zawiniłeś. Mogłeś sobie darować z tym trollem już, bo ty mi nim od samego początku zajeżdżasz, ale jak już wcześniej napisałem, smarkacz z Ciebie nic więcej.

Heller1304

No wiesz, dla mnie jak ktoś przyłazi mi w temat, ubliża itp i nie można się go grzecznie pozbyć ma takie objawy typowego trolla, nie wiem jak inaczej to nazwać. A to że jakiś film wg mnie jest bardzo kiepski nie oznacza że jestem trollem tylko wyrażam swój gust - bo właśnie od tego jest forum. I właśnie nie oznacza to że możesz sobie przychodzić i ubliżać bo akurat tobie ten bardzo kiepski film się spodobał. Może i jestem smarkacz, ale nie łażę ludziom po ich tematach i im nie ubliżam. Minimum kultury osobistej, od jak mówisz smarkacza...dorosły ubliżający na lewo i prawo mężczyzno.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

Dobra, może rzeczywiście trochę przesadziłem, ale nie musiałeś od razu takiej spiny robić. Z tym gejem to mocno przesadziłeś, a ja nie należę do tych osób, którzy mają to na takie teksty wy....ne

Heller1304

Po prostu pierwszy raz zobaczyłem że ktoś ( i to chłopak) ma w avatarze prawie nagiego chłopca. Ze zdziwienia tak napisałem. A ty każdego kto lubi batmana wyzywasz od pedofili bo nie wiem jaki to może mieć związek?

ocenił(a) film na 4
Mothyff

To jest mężczyzna, aktor z serialu Arrow, a nie żaden chłopiec tak na marginesie. I wcale nie jest nagi, tylko klatę ma na wierzchu. Skrytykowałeś mojego avatara, to też chciałem dać Ci odczuć na temat twojego, ale mniejsza o to. Dajmy już sobie spokój z tą "dyskusją".

ocenił(a) film na 6
Mothyff

Fakt, trolle i idioci potrzebują ocen poniżej 1, by uskuteczniać swoją "wojenkę" obniżania ocen filmom za którymi nie przepadają, wbrew racjonalnemu rozumowaniu (wbrew czemu?! - zapyta niejeden troll-idiota). Poproś jeszcze o oceny powyżej 10, by skuteczniej lansować swoje kOfFaNe filmy.

Voytash89

mam rozumieć, że każdy komu nie podobał się ten mega kiepski film to troll i idiota? Brawo, brawo za to jakże wspaniałe rozumowanie. Rozumiem że ta żenująca średnia to też wynik kilkudziesięciu tysięcy trolli idiotów którzy czyhają w ukryciu na twój kiepski film?
ale zaraz zaraz popatrzmy co tam w zanadrzu trzyma nasz pucołowaty brodacz z grzywką -
kiepskie te twoje filmy, które oglądasz, naprawdę kiepskie - polowanie na golluma, napoleon wybuchowiec, tropic thunder, niezniszczalni, piła, max payne, poznaj mojego tatę, poznaj moich rodziców, i wiele wiele tego typu KRAPU, no więc tak na tle tego co oglądasz może rzeczywiście taki film jak kobieta-kot wzbudził twoje pozytywne emocje. Moja rada jest taka żebyś zaczął oglądać choć trochę ambitniejsze kino lub przynajmniej minimalnie sensowniejsze a wnet zrozumiesz różnicę między arcydziełami a kiepskim kinem klasy B czy C.

ocenił(a) film na 6
Mothyff

Nie, nie masz tak rozumieć. Widzisz? Już masz problemy z rozumieniem.
Rozumieć masz, że każdy kto daje 1 filmowi, który mu się nie podobał jest, bo uważał go za słaby, jest idiotą. Głupi ludzie nie umieją dobrze wykorzystać skali 10-stopniowej, w której to 10 oznacza MAKSYMALNĄ notę, a 1 MINIMALNĄ. Udowodniłeś to swoim poprzednim komentarzem.
A jak już wymieniasz filmy, które widziałem, to miło by było wspomnieć o notach, które im wystawiłem. Bo w tej chwili sugerujesz, że tak jak i ty nie mam mózgu i posługuję się oceną zero-jedynkową. Ba, filmy należy oglądać zróżnicowane, by móc zdobyć na ich temat wiedzę, a nie być tylko internetowym głąbem bez jaj, wystawiającym 10 i 1.

Voytash89

a skąd w twoim mózgu pojawiło się że ja tylko wystawiam 1 i 10? są setki filmów którym dałem 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i również 9. Jeśli znasz zasady działania tego forum to powinienieś wiedzieć że filmweb pokazuje tylko 50 ocen z kilku tysięcy, które ktoś wystawił. Jeśli już to rozumiesz pytam, skąd ci się uroiło że ja daję tylko 1 i 10 bo to doprawdy twoja bujna wyobraźnia tylko i wyłącznie.
FIlm dla mnie jest mega nudnym i głupim gniotem, to jaką miałem dać ocenę? 5? 6? BO ty tak chcesz? NO proszę cię, przestań żartować. Czy ja cię zmuszam do czegokolwiek? nie? no to i ty mnie nie obrażaj i mnie nie zmuszaj do oceniania filmów wg tego jak tobie się to podoba. ok?
Znowu ponosi cię wyobraźnia - czy ja gdziekolwiek napisałem że ty wystawiasz tym filmom 1 lub 10? Co ty znowu mi wmawiasz człowieku? Ja tylko zasugerowałem żebyś zaczął oglądać bardziej ambitne kino bo w twojej wideotece ocenionych filmów 99% to totalne dno i nie wiem dlaczego wolisz to oglądać od dobrego kina.
90% twoich ocen to 6 i 3 i co mam się z tego powodu na ciebie gniewać? proszę cię....ogarnij się brodaty grubasku.

Voytash89

widzę że dotarło, ok.

ocenił(a) film na 1
Voytash89

Są filmy tak ch*jowe, że uznaje się je za nieporozumienie (czym zresztą ocena 1 jest podpisana). Po co się bawić w doszukiwanie pozytywów, skoro cały film ogólnie boli i smutno aż na niego patrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones