PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1178}
7,2 134 624
oceny
7,2 10 1 134624
5,6 14
ocen krytyków
Kogel mogel
powrót do forum filmu Kogel-mogel

ale i mężczyn przedstawiono jako upartych baranów, mało rozgarniętych, nierozumnych
szowinistów. kiedy w końcu skończy się kult tego filmu? pierwszą, ale i drugą część powinno się
schować i pokazywać, jak nie powinno się traktować ludzi.

ocenił(a) film na 8
minadra

Kolejna feministka z bożej łaski. Takie kiedyś były realia

ocenił(a) film na 4
chuckyy

Boża łaska ciebie też dotyczy.
Mamy się cieszyć z filmu w ktorym kobiety to idiotki, a mężczyźni, to prymitywy. Ciekawe co to ma wspólnego z feminizmem?

ocenił(a) film na 8
minadra

Nie masz się cieszyć z filmu, tylko ewentualnie ze scen, które są w filmie :]

ocenił(a) film na 4
chuckyy

Przymus jakis, że mam? Im jestem starsza, tym bardziej nie mogę znieść ani filmu, ani scen, ani tych postaci. Mogę tak mieć, czy musi mi się koniecznie podobać?

ocenił(a) film na 8
minadra

Rozumiesz znaczenie słowa - ewentualnie?

ocenił(a) film na 4
chuckyy

pierwszy raz widzę na oczy, nigdy nie słyszałam. synonimów tego słowa też nie znam. oczywiście z bożej łaski.

ocenił(a) film na 1
chuckyy

o tobie bóg za to zapomniał..

minadra

Może zbyt poważnie podchodzisz do tego filmu? W końcu to jest tylko komedia. ;D

ocenił(a) film na 4
Selje

Myślę, że za dużo razy go widziałam. Przyda się przerwa i może będę mieć lepsze wrażenie.

ocenił(a) film na 9
minadra

Ale tu nie ma co szukać drugiego dna, filozofować,w końcu to komedia na wolne popołudnie, a nie film o filozofiach damsko - męskich i trzeba do tego podchodzić na luzie

ocenił(a) film na 1
Don_Marcello

skoro bawi cię patrzenie na idiotki i neandertalczyków... kłopot jednak w tym, że jakiś mniej od ciebie wyrobiony odbiorca mógłby odnaleźć tu swój wzorzec rzeczywistości

ocenił(a) film na 7
minadra

dokładnie się zgadzam z przedmówcą!
Kobiety w tym filmie traktowane są przedmiotowo. Nie mogę się nadziwić, że nikt nie zwraca uwagi jak "Kasie" traktował jej mąż.
No ale może to nie wina filmu tylkoczasów, które przedstawia.

użytkownik usunięty
Sturm

A jak Kasię traktował mąż, bo nie rozumiem? Nie zauważyłam tam patologii. W dodatku nie jest to film instruktażowy z serii "jak żyć", tylko komedia z przerysowanymi postaciami i sytuacjami (choć czasami niekoniecznie). Np. takiego Jasia Fasolę nikt z Was chyba nie traktuje jak typowego Anglika, a jego zachowania jako typowo angielskie? Tak samo żandarma granego przez Luisa de Funesa chyba nikt nie uważa za typowego, francuskiego policjanta? Wyluzujcie trochę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones