PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531}

Kontakt

Contact
7,4 76 464
oceny
7,4 10 1 76464
6,5 14
ocen krytyków
Kontakt
powrót do forum filmu Kontakt

Zrozumiałam !

ocenił(a) film na 9

Obejrzałam ten film poraz drugi i dopiero teraz zrozumiałam, ze matthew był istota nie z tej ziemi. Upewnił sie ze ona jest wierna na 100% nauce. Sprawił, ze nie poleci za pierwszym razem, bo wiedział że zginie przy próbie. Dał jej medalion dzięki któremu dopięła pasy w kapsule. Niesamowite ! <3

ocenił(a) film na 10
maomi01

He he ciekawa interpretacja,jednak trochę nieprawdopodobna. Mattthew nie mógł wiedzieć,że przy pierwszej próbie lotu dojdzie do katastrofy. Nie mógł wiedzieć,że fanatycy szykują się do przeprowadzenia zamachu

ocenił(a) film na 10
maomi01

Tak w ogole to fajny spoiler, może to jakoś zasłoń :)
a po drugie to wątpie, żeby był kosmitą, wedlug mnie nie o to chodziło...
chodziło o wiarę.

ocenił(a) film na 9
maomi01

Dokładnie, zaznaczaj spoilery, bo niektórzy nie chcą takich informacji przyswajac przed obejrzeniem filmu.

ocenił(a) film na 8
maomi01

No z tym medalionem to już przesada, wychodzi na to, że nie był jakimś obcym, ale bogiem. Z drugiej strony, zbyt łatwe do rozszyfrowania, od razu wiadomo, że nie jest człowiekiem bo jest zbyt przystojny na istotę ludzką Co następnym razem wymyślą scenarzyści, Christophen Walken jako obcy? Pewno przyszłoby mu to łatwiej niż granie człowieka.

ocenił(a) film na 7
kozas15

Na razie mamy Walkena gadającego z kosmitami we 'Wspólnocie'.

ocenił(a) film na 8
maomi01

naturalny kolor włosów to blond, prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones