PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6880}

Król Lew II: Czas Simby

The Lion King II: Simba's Pride
7,5 102 114
ocen
7,5 10 1 102114
5,7 15
ocen krytyków
Król Lew II: Czas Simby
powrót do forum filmu Król Lew II: Czas Simby

Całkowicie niepotrzebny film.

użytkownik usunięty

Rzygam kontynuacjami Disneya...wiadomo. Król Lew 2 chcąc czy nie chcąc udał się w porównaniu do reszty kontynuacji, ale jak dla mnie ta część jest zupełnie niepotrzebna. Pamiętam jak byłem mały to praktycznie każdy gadżet był z Kovu i z Kiarą... ( 1998-2000 ). Film obejrzałem dopiero w 2005 roku i zawiodłem się jako...10 latek. Rok wcześniej obejrzałem Króla Lwa 1. Wcześniej znałem go z książek oraz po oglądaniu Timona i Pumby w wieczorynce. ;] Szok ? :D Może i tak. Nie chce wgl mówić o Królu Lwie 3...bo to całkowity niewypał psujący pierwszą część. Król Lew powinien skończyć sie na wersji z 1994 roku. Tak to byłby najbardziej zapamiętany film i już. O losach Simby, Nali i Mufasy. A tu ? Nagle wymieniamy Kiarę, Kovu, Vitani, Nuke...to czemu nie zrobimy Króla Lwa 4,5 czy nawet 10 o dalszym społeczeństwie ? Nie znoszę takiego czegoś.

Minusy filmu :

- za krótko widzimy Kovu i Kiarę jako małe lwy ( powinno być co najmniej tak długo jak Simba i Nala w 1 )

- brak ciekawej fabuły ( każda scena była odpowiednikiem pierwszej części )

- grafika, kolory ( Pumba ) nie pasujące do 1 i 3

Plusy :

- ścieżka dźwiękowa ( Duch żyje w nas, Miłość drogę zna )

- Tyniec jako Timon !!! Wiadomo o co chodzi. ;] LION KING III

- dobrze przedstawione postacie

Ile razy obejrzałem trylogie ?

KRÓL LEW - ok. 30 razy

KRÓL LEW 2 - ok. 10 razy

KRÓL LEW 3 - 3 razy

Słaby...moja ocena 5/10

Tyle, że 1½(bo to NIE jest 3) to nie kanon i nie jest to pełnoprawna część Kl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones