PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99900}
3,6 1 988
ocen
3,6 10 1 1988
2,3 3
oceny krytyków
Królik doświadczalny: Diabelski eksperyment
powrót do forum filmu Królik doświadczalny: Diabelski eksperyment

przed chwilą widziałem kilka fotek na www.horror.com.pl i wystarczy. Nie rozumiem ludzi, którzy robią takie filmy, a także tych którzy je ogladają. Poj..by

patrick_bateman

masz rację,mam ten film na dysku,nawet nie wiem po co-do tej pory go całego nie obejżałem-ogladałem urywkami i miałem mieszane uczucia,tzn nie wiedziałem czy "rzygać" czy płakac czy smiać się...

Art_3

kurwa mać trzeba mieć najebane w bani strasznie zeby obladac cos takiego... żal mi ludzi ogladajacych i twarzacych taka szmire

użytkownik usunięty
patrick_bateman

To prawda. Film poraża głupotą i ogląda się go wyjątkowo ciężko. Obejrzałem go tylko z ciekawości, której dostarczyli mi koledzy mówiąc wręcz o legendarnych scenach. Film bezsensowny i bez jakiejkolwiek fabuły, lecz efekty i pare scen nie dają po sobie zapomnieć. Okropieństwo

ocenił(a) film na 10

Ja uważam że każdy film ma w sobie to "coś". Nawet durny film erotyczny czy komedia sportowa. Tutaj chcą nam pokazać po prostu męke umierającej kobiety w jak najbardziej oddany sposób. Film obejrzałem w całości, póxniej jeszcze kilka kolejnych czesci, nadal żyje i nie robiło mi sie słabo ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones