PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557572}
6,8 965
ocen
6,8 10 1 965
Kraj gazem płynący
powrót do forum filmu Kraj gazem płynący

Jak dla mnie dokument jest dobry i wciagajacy. Jednak na pewno jest stronniczy, pokazuje same minusy, zadnych plusow. Chociaz nie jestem za, uwazam, ze dobry dokument powinien przedsatwiac wszystkie za i przeciw, a refleksje pozostawiac widzom. Tutaj tak nie jest i jest to dla mnie dosc razace.... Jednak tematyka nie jest mi obca, dlatego tez film mnie wciganal... 6.5/10

Bambim

Bez urazy, ale po obejrzeniu dokumentu o faszyzmie tez zarzucalbys stronniczosc i brak plusow? Bo na sile pewnie cos by sie znalazlo...
Dla mnie tysiace relacji zwyklych ludzi, ktorzy ucierpieli z powodu poszukiwan i wydobycia gazu glupkowego na calym swiecie, fakt jego ustawowego zdelegalizowania w kilku krajach, oraz udowodnione blokowanie przez korporacje dostepu do niezaleznych raportow o wplywie ich dzialan na srodowisko i zdrowie ludzi - to sa wystarczajace argumenty zeby wyrobic sobie zdanie.

Zwlaszcza ze na szali mam to co wymienilem, kontra opinie panow w garniturach z obstawa prawnikow i miliardowymi budzetami za plecami. Wybor nie jest trudny! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones