PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106415}

Krucjata Bourne'a

The Bourne Supremacy
7,6 158 662
oceny
7,6 10 1 158662
7,2 14
ocen krytyków
Krucjata Bourne'a
powrót do forum filmu Krucjata Bourne'a

Po jaka cholere TVP 1 puszczało ten film?! Zaczal sie o 21:25 i po rowno godzinie sie skonczyl. A przeciez powinien trwac jeszcze 48 min. Okazuje sie, ze ta ch***** TVP poszla w slady POlsatu, a nawet gorzej i skrocila film o prawie polowe. Nie Mam slow...

ocenił(a) film na 8
Skeeir

Wiadomości były dłuższe niż zwykle, więc nie puszczali Komisarza Alexa tylko od razu Bourne'a. Wcześniej się zaczął to i wcześniej się skończył. Proste!

użytkownik usunięty
Essien_M

Dokładnie tak. Film zaczął się o 20:40 i nikt niczego nie skracał. Nie zmienia to faktu, że wg programu powinien się rozpocząć o 21:25.

Ok, dzieki za odpowiedz. Wlaczylem planowo o 21:25 i jak sie skonczyl to sie zastanawialem o co chodzi (a film ogladalem pierwszy raz).

Skeeir

Obejrzałeś wtedy po prostu drugą połowę filmu. Niestety musisz obejrzeć od początku.

ocenił(a) film na 8
Skeeir

Niech wypierd#lają z tego tvp i ch#j im w d#pe

Kamil_Nowak

Zapisz się do PO. Przyjmą. Jeszcze zapłacą.

Skeeir

Widzę, że nie tylko ja byłam zachwycona podejściem TVP do widza w sobotni wieczór...
Z dwojga złego chyba jednak lepiej, jak jest opóźnienie w programie.

tuczyn

Tępa jesteś? Wyżej wyjaśniono, że Bourne nie był skrócony tylko wcześniej się zaczął.

Skeeir

Mój ulubiony serial.... echhhhh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones