PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258739}

Krudowie

The Croods
7,0 79 674
oceny
7,0 10 1 79674
6,1 8
ocen krytyków
Krudowie
powrót do forum filmu Krudowie

Świetna!

ocenił(a) film na 9

Dawno nie oglądałam tak śmiesznej i wspaniałej bajki. Kilkanaście razy się śmiałam a nie tak jak to bywa na innych seansach że się tylko uśmiechnę pod nosem :) Jest to nowsza produkcja i nie oczekiwałam zbyt wiele bo wolę starsze bajki z samego początku XXI wieku. Miło się zaskoczyłam, naprawdę polecam.

ocenił(a) film na 7
Dona121

REWELACJA
piękna bajka zabawna, spokojnie do obejrzenia z dzieciakami bez epatowania przemocą i przede wszystkim niosąca WSPANIAŁE wartości.
zawsze idź do przodu
nie bój się nowego
rodzina jest najważniejsza

gdybym miał moich dzieciakom puścić tylko jedną bajkę która miałaby ukształtować ich życie to myślę że bez wachania wybrałbym właśnie Krudów.
Piękne wartości niesie ukazane w super przyswajalny dla dziecka sposób

BartasBartas

Tych samych wartości nauczył mnie Dragon Ball lata temu, a była tam przemoc. Nie wszystko co ukazuje przemoc jest złe x) Przestańmy trzymać dzieci pod kloszem, bo będą jak róża Małego Księcia.

ocenił(a) film na 7
Elvis007

kolego tak się składa że ja również wychowałem się na dragon ballu więc przestań pier*dolić.

jak z dragon balla wyniosłeś to że rodzina jest najważniejsza to gratuluje fantazji. Bo ja pamiętam, że tam była wieczna napier*dalanka dziadek śliniący się na małolatki a połowa bohaterów miała wyj*ebane na rodzine i ważniejsze było dla nich choćby zebranie kryształowych kul czy ewolucja w sayana.

BartasBartas

To chyba nie uwaznie oglądałes, albo tylko gadasz, ze oglądałes. Jesli według ciebie byla tam sama napier*dalanka i sliniacy sie dziadek na dziewczyny, to wez odpal odcinki od nowa wtedy pogadamy.
Goku zawsze poświecal sie dla rodziny i przyjaciół, nigdy się nie poddawał, i tego wlasnie uczy kreskowka. Troche zaglebienia sie w treść, a nie sama powierzchowność jaką widać na pierwszy rzut oka, zwłaszcza dla tych co obejrzeli z pięc odcinkow i sie mądrują.

ocenił(a) film na 7
Elvis007

człowieku oglądalem wszystkie odcinki wszystkich serii!!!! Jestem z czasów kiedy dragon bool leciał na RTL7. Pamiętasz w ogóle taki kanał chłopcze? Wychowałem się na tym więc nie pieprz bzdur.

Dragon ball był zajebisty ale nie gadaj mi tu o tym że ta bajka ma jakąkolkwiek wartość edukacyjną. Równie dobrze moge napisać że seria Piły ma wartość edukacyjną bo uczy nigdy się nie poddawać oraz uczy poświęcenia. W ten sposób KAŻDA produkcja świata ma wartość edukacyjną. To jest dorabianie ideologii.

BartasBartas

Hahaha "chłpocze" :D Co ty gościu myślisz, ze ja mam 12 lat? Wychowałam sie w latach 90 i poczatku 2000, i doskonale pamiętam Dragon Balla i tamte czasy, jeśli jest sie mądrym to ze wszystkiego można wynieść coś dobrego. Nic dziwnego ze ty nie wyniosle zadnych morałów, skoro jesteś takim ignorantem i twierdzisz ze tylko to co TY uwazasz za moral jest morałem. Od razu zalozyles ze nie wiem czym jest RTL7 i od razu zalozyles ze jestem chłopcem, jak i to ze nie mam prawa uwazac Dragon Balla za coś wartościowego tylko dlatego ze ty nie widziałes tam nic wartościowego. A widzisz, ja widziałam i co teraz? x)

ocenił(a) film na 4
Dona121

A co było śmiesznego w tym filmie? Było tak dużo hałasu, że się znieść tego nie dało i śmiać się i też z tego nie dało. Zdecydowanie to klasyczne kreskówki są dobre, można było się w nich pośmiać. Tak też w tych nowych latach idzie i też zrobić animację będącą wzorem na klasyczne kreskówki. Choćby w 2014 roku powstała animacja "Święty Mikołaj dla wszystkich". W 2018 roku nakręcono animację krótkometrażową "OutFOXed!" będącą na Vimeo. Jeszcze w 2019 roku i ja zrobiłem pierwszą animację krótkometrażową pt. "Newtoon Beaver" będącą na YT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones