PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112456}
7,4 4 136
ocen
7,4 10 1 4136
Krwawy tyran Henryk VIII
powrót do forum filmu Krwawy tyran - Henryk VIII

Meyers i Bana to żarty jakieś a nie "Heńki". Za to Winstone to, moim zdaniem, lepszy Henryk niż
Shaw w "Oto głowa zdrajcy" czy Burton w "Annie 1000 dni".

ocenił(a) film na 8
mroovku

najlepszy Henryk ze wszystkich :)

mroovku

Też się z tym zgadzam ;) Jak dla mnie najgorszym Henrykiem jest Meyers...

ocenił(a) film na 10
mroovku

- tez się zgadzam, że Mrs W. to najlepszy Henryk
- ale chcę bronic Mayersa- jest naprawdę dobry, tylko ktoś sobie pomyślał, że serial lepiej się sprzeda, jak obsadzi "ładnymi" aktorami...co się sprawdziło

ocenił(a) film na 8
mroovku

Rzeczywiście Winston jest bardziej przekonujący od Meyersa, ale Tudorowie mieli Sama Neilla i... nie pamiętam nazwiska aktora - rola Tomasza Moore'a. Oba filmy/serie uważam za cenne. W "Henryku VIII" mam wrażenie wyraźniej jest pokazana najważniejsza motywacja króla - spłodzenie potomka, spełnienie swojej powinności.

iacob

Aktor grający Thomasa More'a nazywał się Jeremy Northam.

ocenił(a) film na 8
mroovku

Ale o co wam chodzi z Meyersem? O to że nie jest tak zbudowany jak Henryk VIII? Zwróćcie uwagę na to że nadrabia to jego gra aktorska, te jegg wybuchy niepohamowanego gniewu po chwili przeradzającego się w delikatność są bardzo przekonywujące, a tak właśnie zachowywał się Henryk VIII. A w Tudorach również świetnie zagrała swoją rolę Natalie Dormer.

mroovku

A co uważasz o Jaredzie Harrisie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones