PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365340}

Krzesło diabła

The Devil's Chair
4,6 1 928
ocen
4,6 10 1 1928
Krzesło diabła
powrót do forum filmu Krzesło diabła

Już dawno nie widziałam tak beznadziejnego filmu....nie było w nim zbytnio nic strasznego:|
a "Demon" który się tam pojawia...co to jest w ogole?mutacja obcego z kościotrupem?;/
totalna porażka

ocenił(a) film na 8
agent1135

A obejrzałaś film do końca? UWAGA SPOILER!!! Fakt film tak samo jak "Piękny umysł" do obejrzenia na 1 raz, bo dopiero pod koniec wszystko się wyjaśnia - nawet "mutacja obcego z kościotrupem". Nie komentuj filmów które obejrzałaś do połowy. Bez urazy, ale gdybym był adminem na filmweb'ie to banowałbym wszystkich komentujących lub oceniających filmy których nawet do końca nie obejrzeli.

ocenił(a) film na 8
agent1135

Ewidentnie, czytając Twą wypowiedź, nasuwa się proste wytłumaczenie, co do Twego postu. Mianowicie, oglądałaś film z zamkniętymi oczami, albo nie widziałaś go w całości. Nie ukrywam też, że zgadzam się z moim przedmówcą.

ocenił(a) film na 1
Psychosis7

no rzeczywiście można wnioskować po moim komentarzu,że obejrzałam film do końca. NA PRAWDĘ...-.- zresztą każdy ma swoje zdanie,swoja opinię.mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 8
agent1135

"naprawdę" - łącznie. Poza tym, okay.

ocenił(a) film na 1
Psychosis7

literówka

ocenił(a) film na 8
agent1135

Noo.

ocenił(a) film na 9
agent1135

W tym filmie jest straszne właśnie to, że obejrzeliśmy go do końca...

ocenił(a) film na 7
agent1135

W tym filmie nie ma tak naprawdę żadnych kościotrupów...

ocenił(a) film na 1
agent1135

Właśnie! Od horroru oczekuję tego, że będę się bać. A główny ,,potwór'' to połączenie dżdżownicy z koniem do tego jeszcze to jak całował się z powietrzem porażka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones