PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365340}

Krzesło diabła

The Devil's Chair
4,6 1 929
ocen
4,6 10 1 1929
Krzesło diabła
powrót do forum filmu Krzesło diabła

!

ocenił(a) film na 2

Tragiczna gra aktorska,scenariusz,dialogi.Totalnie idiotyczne zatrzymywanie kadru.Dobra muzyka.

ocenił(a) film na 4
Berith7777

film wydaje się nawet ciekawy, ale co z tego, skoro jest naiwny i przewidywalny, i ze słabą grą aktorską

ocenił(a) film na 2
kryslav

Teraz się tak zasranowułem; czy zwrot którego oboje urzyliśmy-"gra aktorska"-jest poprawny gramatycznie,chyba nie;)

ocenił(a) film na 4
Berith7777

hahaha rozkminka się włączyła nad zwrotem. aktorzy grają swoje role, więc chyba gra aktorska jest poprawna gramatycznie. mniejsza o to, ważne, że źle grali swoje role

ocenił(a) film na 2
Berith7777

W takim razie przez wzglad na muzyke skusze sie na projekcje...

ocenił(a) film na 2
Havard

Nie wiem,czy warto,aż tak się poświęcać:)

Berith7777

Jestem wielbicielem jego talentu... Jezeli trafila do Ciebie muzyka a nie spotkales sie z nia wczesniej z tworczoscia Mortiisa polecam 'Mortiis - Stargate' naprawde warto

ocenił(a) film na 2
Havard

Większy wkład miał tutaj raczej Keating.Mortisa nie znałem wcześniej,dzięki za cynk,sprawdzę go.

Berith7777

Przesluchaj Stargate od poczatku do konca i podziel sie opinia

ocenił(a) film na 2
Havard

Nie mam czasu ani chęci na przesłuchanie tego albumu.Z tego co słyszałem to ładne,proste kompozycje.

Berith7777

Zawsze mnie to śmieszy, że można w ogóle zwracać uwagę na grę aktorską w gatunku horror. Nigdy tego nie zrozumiem.

Andrzejek324

Można, wierz mi, że można. Może inaczej, obejrzyj kilka bardziej amatorskich produkcji z USA(polecam szczególnie wszystko ze studia Brain Damage), to szybko zwrócisz uwagę ;)

BTW, nie wiem o co chodzi tym pokemonom, które wypowiadały się powyżej, dawno ten film widziałem, ale jeżeli ktoś pisze, że Andrew Howard źle zagrał, to powinien zwyczajnie dostać w mordę. Ten gość nie potrafi źle zagrać.

Tracker

Oglądałem sporo amatorskich produkcji, które mi się podobały. Ja horror oglądam tylko w celu przestraszenia się i nigdy nie zwracam uwagi na grę aktorską w horrorze bo to nie aktor ma mnie przestraszyć. Dla mnie jeżeli chodzi o horror to mogli by grać żule z pod budki z piwem.

Andrzejek324

To widać jednak nie oglądałeś amatorskich produkcji. Dobre aktorstwo to takie, którego nie zauważasz. Niestety jest wiele takich filmów gdzie nie można się skupić na oglądaniu(a co za tym idzie - przestraszeniu) bo rozprasza nas drętwota aktorów.

Tracker

Widziałem widziałem. Powtarzam ci, że dla mnie w horrorach mogliby grać żule z pod budki z piwem albo i roboty. Ja w horrorach w ogóle nie zwracam uwagi na coś takiego jak aktorzy, oni w horrorach dla mnie praktycznie nie istnieją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones