PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875533}

Krzywe linie Boga

Los renglones torcidos de Dios
6,9 17 121
ocen
6,9 10 1 17121
6,0 6
ocen krytyków
Krzywe linie Boga
powrót do forum filmu Krzywe linie Boga

Co z mężem?

ocenił(a) film na 8

Uwielbiam kino hiszpańskie, robią naprawdę dobre kryminały, niejasne, zagmatwane gdzie nieraz trzeba się trochę nagłowić i ten też mi się taki wydaje. Kilka razy w ciągu filmu zmieniałem opinię na temat tego co jest prawdą. Według mnie wszystko wyjaśniło się w ostatniej scenie za wyjątkiem tego jak to było z mężem? Skoro ona nawet była w stanie pomylić dr. Donadino z Olmo to równie dobrze mogło nawet w ogole nie być żadnego męża a on mógł być jej jakimś wymysłem. A może faktycznie zwiał z kasą, w końcu przelew dla dyrektora był prawdziwy, ale jednak to nie zostało wyjaśnione

czyjasniePanie

jest wyjaśnienie:) https://auralcrave.com/en/2022/12/11/gods-crooked-lines-explained-the-book-endin g/

ocenił(a) film na 8
milena_9

Ooo kurcze no to wszystko jasne :) swoją drogą jej historyjka z początku filmu dlaczego tutaj trafiła była zupełną odwrotnością tego co było faktyczna prawdą czyli to że Heliodoro ją zdradzał i okradał a nie jak powiedziała była z nim tylko dlatego że był "ładny"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones