PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 677
ocen
7,2 10 1 55677
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

PandaFani piszcie tutaj o swoich pomysłach

dawidking2

Nie prawda, ja jeszcze czytam, choć tym razem nie zauważyłam tego i trochę też nie miałam czasu, bo się rok szkolny zaczął, ale dobra. Co do opowiadania jest dobre, mogę powiedzieć, że nawet super, ale... zabiłeś Mistrza Shifu! Nie wiem, co ma się wydarzyć dalej, ale zaskoczyłeś mnie, tym. Nie myślałam by uśmiercić Shifu już w trzeciej części, raczej jak tak to wy tych dalszych, ale dobra. Teraz pytanie, co dalej i co ukradli z Pałacu ci bandyci. Cóż, zaskoczyłeś mnie tą śmiercią Shifu, ale nadal czekam na kolejny rozdział. :)

Milena8082

Teraz i tak przeniosłem do własnego tematu. A już bałem, że za długo nie miałem czasu na pisanie i wszyscy o mnie zapomnieli

dawidking2

ja czytam

dawidking2

bardzo bardzo ciekawe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
mzelek_filmaniak

Za to dodawanie do znajomych

ocenił(a) film na 8
mzelek_filmaniak

Przepraszam, jeżeli uraziłem!

mzelek_filmaniak

Do kogo to do cholery miało być?! Uspokój się, jak masz coś do kogoś to pisz prywatne wiadomości, bo forum nie jest od tego.

PandaSylwia

Nie zdziwiłbym się gdyby zrobili tak, że jakiś/aś panda czuje nienawiść do pawi i chce się odegrać pięknym za nadobne.

szuler2

pomyślałem że czarnym charakterem może być pancernik

msawicki0

nie wiem czy to się przyjmie

msawicki0

Jaki pancernik?

szuler2

chodzi ci o zupełnie nową postać.

szuler2

Tak, to miałaby być zupełnie nowa postać, to nawet dobry pomysł, tak myślę.

Milena8082

W mojej wersji jest Waran z Komodo.

dawidking2

pancernik by był lepszy

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

A mi się śniło że Po miał sen lub zjawę w którym ciemna postać mówi mu że jest sposób na to żeby odzyskał mamę (bo wiedział że jego tata żyję) i sprowadzić ją z zaświatów (nie wiem jak inaczej to określić) i że wszystkie rzeczy znajdzie w pałacu ( nie wiem jakie bo mój sen był niewyraźny). Nikomu nic nie mówił, ale Tygrysica dostałą wizję od Oogwaya że ma się coś wydarzyć. Kiedy Po znalazł to wszystko i zrobił co mówiła mu zjawa, okazało się że z zaświatów nie powróciła jego mama ale Tai Lung i Shen którzy to wszystko obmyślili żeby się zemścić!

Chomik10

WOW musisz pisać fanfika :D

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

dzieki

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

A kiedy ty kontynuujesz na fan coś tam

Chomik10

Kiedy będzie czas :D Ja też mam szkołe :C

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones