PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345840}
6,4 18 489
ocen
6,4 10 1 18489
Largo Winch
powrót do forum filmu Largo Winch

Choć mogą się podnieść głosy, że bardzo amerykański ten francuski "Largo Winch", to przecież w przypadku tego filmu chodzi o to by oddać trochę ten komiksowy klimat i należy tylko pogratulować francuzom, bo moim zdaniem odwalili kawał dobrej roboty. Obraz Jérôme Sallea można śmiało zaliczyć do grona tych europejskich filmów przygodowych, które udowadniają, że europejskie kino akcji, które ma się ostatnio coraz lepiej, potrafi nieźle zagrać na nosie produkcjom z Hollywood! Tomer Sisley zagrał świetnie, doskonale pasując do tytułowej roli, a na drugim planie zdecydowanie najlepszy Gilbert Melki w roli Freddyego. Europo tak trzymaj! Ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 7
r4dos

i ja rowniez podpisuje sie pod taka ocena xD 8/10 jednak czegos mi w tym filmie brakowalo:P Ale mimo wszystko pozytywnie mnie zaskoczyl :P

ocenił(a) film na 8
dragonait

Ja także dałem 8/10. Dobry film, oglądało się go lekko i przyjemnie. Wbrew niektórym komentarzom wcale nie jest nudny.

ocenił(a) film na 10
1337

Mi się też bardzo podobał. Komiksu nie czytałem, bo nie jestem fanem tego nośnika:P, więc może dlatego go polubiłem :)

dragonait

Mnie również film ogólnie sie podobał. Kino sensacyjne w fajnym europejskim wydaniu :) 7/10

r4dos

A ja zaszalałam i dałam 9/10 bo film mi się podobał i na pewno do niego wrócę
Ten jeden punkt odjęłam miedzy innymi za to że aktor chyba na planie nie dosypiał bo ma cały czas wory pod oczami ... albo taka jego dziwna uroda ;)

ocenił(a) film na 7
kasia2409

hehe no jak ja jakiemukolwiek filmowi dalem ocene od 7 to napewno do niego wroce :) Jednak od 8 to filmy bede ogladal z mila checia xd Dalej juz nie bede pisal bo to chyba oczywiste xD

ocenił(a) film na 8
r4dos

8/10 ! Jak dla mnie bomba a nie spodziewalem sie :)

ocenił(a) film na 7
r4dos

Podpisuję się pod autorem tematu, film niezły, nie odstępujący na krok amerykańskim produkcjom (o ile można je brać dzisiaj za wzór;) ). Podobał mi się klimat, który miałem już okazję poznać na podstawie serialu (obydwa obrazy mają dużo wspólnego pod tym względem).
Film oglądało mi się bardzo przyjemnie, kilka razy mnie zaskoczył, nie jest wypełniony po brzegi scenami akcji, jednak ich dawka jest odpowiednia. Całość prezentuje się ciekawie i ze pokojem mogę go polecić miłośnikom (i amatorom) sensacji ;)

r4dos

Naprawdę myślałem po reklamach telewizyjnych że będzie to kolejny gniot. Miło mnie ten film rozczarował 9/10, nareszcie jakiś dobry europejski film akcji/przygodowy :)

ocenił(a) film na 8
barto06

Rozczarował? Miałeś chyba ma myśli, że Cię miło zaskoczył! ;)

ocenił(a) film na 7
r4dos

Dałem 7/10 , więcej nie mógłbym. Dobry film z calkiem dynamiczną akcją i wątkami "ekonomicznymi", kilka zabawnych efektów specjalnych jednak to standard w filmach "zabili go i uciekł". Denerwował ciągły cwaniaczkowaty uśmieszek Largo.

ocenił(a) film na 10
ramed

mi też się film bardzo podobał, Largo miał fajną fryzurkę :)
ogólnie mam dobre wrażenia.
pozdrawiam wszystkich ;)

ocenił(a) film na 9
madziak690

mi też się podobał ;) nawet BARDZO!!!
nie wiecie może czy nakręcą dalszy ciąg czy cos??

ocenił(a) film na 7
madziak690

No dokładnie majstersztyk fryzurka....:)..ciekawe gdzie takie robią i za ile..:P...chyba tylko w Bośni:)

r4dos

Mi również przypadł do gustu. W zupełności się zgadzam z autorem tematu i porównaniem do Bourne'a czy Bonda. Mniej tu techniki, ale sporo egzotycznych lokacji, akcja często się przenosi w różne miejsca, postać głównego bohatera intrygująca, zwroty akcji często zaskakujące. Nie jest to żadne wielkie dzieło, ale sympatyczny filmik do jednorazowego obejrzenia na DVD.
7/10

ocenił(a) film na 8
r4dos

ja też jestem bardzo zaskoczona. jak siadałam do oglądania tego filmu to pomyślałam sobie, że nuda i czy nie lepiej obejrzeć najpierw coś innego. i powiem, że już na początku filmu miałam pozytywne odczucia, a potem było coraz lepiej.
8/10

ocenił(a) film na 8
r4dos

też 8/10, i może kiedyś wrócę do niego, bo oglądało się naprawdę przyjemnie, zwłaszcza, że zaczynałam z nastawieniem typu "będzie gniot". z osobistych spostrzeżeń - w iluż to oni językach tam mówili! czasem nie zauważałam zmiany francuski/angielski, ale ten "bałkański" (z braku lepszego słowa, bo nie wiem, czy to był ojczysty język aktora, czy coś po chorwacku) w scenie na dachu sprawił, że potrząsnęłam głową z niedowierzaniem (zwłaszcza, że zrozumiałam ze słuchu, o co mu chodziło). :)

ocenił(a) film na 6
r4dos

Film został ozdobiony (dosłownie) świetną muzyką. CO do akcji, pierwsza połowa to straszna kupa, za to od połowy do końca jest dobra akcja i ciekawie zbudowana intryga. To rzadki przypadek, bo w większości filmów jest odwrotnie - pierwsza połowa ciekawa, a potem kupa...

ocenił(a) film na 2
r4dos

a mi się w ogóle nie podobał. Dno w porównaniu z serialem. Ale widać że jestem tu jedynym niezadowolonym z tej produkcji :)

ocenił(a) film na 8
r4dos

Punkt dla kina europejskiego. Ten film potwierdza, że jeszcze nie wszystko należy do produkcji made in USA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones