PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603080}

Legendy ringu

Grudge Match
6,7 19 528
ocen
6,7 10 1 19528
6,8 4
oceny krytyków
Legendy ringu
powrót do forum filmu Legendy ringu

Absolutny geniusz...!

ocenił(a) film na 10

Ten film mimo,że trwał blisko 2h ani sekundy nie nudził,ba nawet przewijałem niektóre kwestie do tyłu, by móc jeszcze raz się pośmiać (Arkin i Slate Jr. ale i też De Niro i Sylwek).Trafił idealnie w moje gusta,komediowo arcydzieło w porównaniu do wielu obecnych komedii.Fakt dziadki itd.ale to komedia a bawiłem się przednie :).10/10 za humor i aktorstwo ode mnie.

ocenił(a) film na 10
Demolo

Oczywiście chodziło mi o Kevina Hart'a filmowego Dante Slate Jr..:)

ocenił(a) film na 10
Demolo

Zgadzam się dawno sie tak nie uśmiałem na filmie, bije na głowę obecne komedie ostatnio to chyba na Jasiu Fasoli nadciąga totalny kataklizm mnie tak rozbawił :D

Michgx

Sceny dodatkowe dopełniają całości ;)

Demolo

Ja również już dawno nie widziałam tak dobrej komedii, ubawiłam się bardzo i również daję naszym weteranom dyszkę :)

Shallin

Super komedia oczywiście solidaryzuję się również w ocenie :), nie wiem czy widzieliście" plan ucieczki" tez z weteranami Sylvkiem i Arnoldem to nie jest komedia, a sensacja ale ja się też ubawiłam, te ich dialogi są na prawdę niezłe tak w tym jak i tamtym filmie.

ocenił(a) film na 10
Maria1122

Zgadza się.Zwłaszcza kwestia z Arnoldem i jego niemieckim :D (Plan ucieczki) :)

Demolo

zgadzam się, oba filmy świetne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones