PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36174}
7,7 10 496
ocen
7,7 10 1 10496
6,6 8
ocen krytyków
Lilja 4 ever
powrót do forum filmu Lilja 4-ever

A i to chyba za mało.
Dawno nie oglądałam tak dobrego,życiowego dramatu.
Genialny w każdym calu,ostro porusza i targa emocje,na pewno go powtórzę.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Deppomaniaczka

Podpisuje sie pod tym . Życiowy poruszający dramat a przedewszystkim bardzo naturalny..

ocenił(a) film na 10
menez26

Obejrzałam go w południe i chodził mi po głowie do wieczora.To swiadczy o tym,jak film dociera do odbiorcy.

ocenił(a) film na 9
Deppomaniaczka

Ja w nocy :) Film świetny bez 2 zdań . Obejrzyj koniecznie " Masz na imie Justine " tez naprawde dobry , fabuła jest prawie identyczna .

ocenił(a) film na 10
menez26

widzialam 2 razy,nie ta liga.
Ale film ogólnie ok.

ocenił(a) film na 9
Deppomaniaczka

No słabszy od Lilji ale tez mi sie podobał :) Handel super :)

ocenił(a) film na 10
menez26

I weź zaufaj staremu kumplowi.
Niestety,takie jest życie nie tylko w filmie.

ocenił(a) film na 9
Deppomaniaczka

Patrze na filmy co oceniałas , mamy chyba pdoobny gust . Polecam Ci film Szkoła dla łobuzów powinien Cie poruszyc jak nie ogladalas:)

ocenił(a) film na 10
menez26

nie oglądałam.kiedyś chciałam zorganizować,ale pózniej wyleciało z bańki.

ocenił(a) film na 10
menez26

hahaha,juz myslałam,że mi proponujesz komedię romantyczną ale widze,że są dwa.

ocenił(a) film na 10
Deppomaniaczka

Obejrzyjcie ""Whistleblower".

ocenił(a) film na 10
HRA

Dzięki.Na pewno to zrobię.

ocenił(a) film na 10
Deppomaniaczka

Zupełnie inny film od "Lilji", ale podejmuje ten sam temat. Do tego jest to film blokowany przez ONZ. Nie zobaczysz go w kinie ani w telewzji.. Film bardzo smutny. Nie zrobił na mne takiego wrażenia jak "Lilja", ale rownie głęboko poruszył.

ocenił(a) film na 10
HRA

Blokowany,ale dostępny.
Napisze,jak obejrzę.
Pozdrawiam.

Deppomaniaczka

Hmmm... Niesamowicie mocny film, porusza sumienie, przeszywa do szpiku kości :/ Z pierwszej ręki wiem że takie rzeczy w RU są na porządku dziennym niestety ew. młode dzieweczki na części idą

ocenił(a) film na 10
cudi87

Wielkim plusem tego filmu jest realizm.Fabuła bez zbędnego naciągani i patetycznych scen.No i główna bohaterka-także bardzo naturalna.Rzygam już,widząc w filmie,jak kobieta po wykorzystaniu seksualnym siedzi i martwo gapi się w ścianę.Żałosne i nudne.Poza tym delikatna uroda aktorki...dobrana perfekcyjne,aby jeszcze bardziej poruszyć widza.
Tyle!
Pozdrawiam!

Deppomaniaczka

Bardzo dobry na pewno. Dzięki niemu zainteresowałem się zespolikiem Rammstein ;p

ocenił(a) film na 10
Barrow_wight

Hehehe,dla mnie deko za ciężkie,wywraca mózg na druga stronę.Preferuję raczej panią Amy Lee,kocham tą babkę,no i głos...niesamowity.
Pozdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones