PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779043}
6,2 63 439
ocen
6,2 10 1 63439
5,0 15
ocen krytyków
Listy do M. 3
powrót do forum filmu Listy do M. 3

Jestem ciekawa nowej części, oby była lepsza niż druga

użytkownik usunięty
dorisyeh

moim zdaniem druga część była genialna pierwsza się zestarzała druga przynajmniej nie :)

też jestem fanka pierwszej i mam dobre przeczucia na temat kolejnej. no, zobaczymy na jesieni

ocenił(a) film na 7

No chyba kogoś tutaj coś boli, jedynka była super, dwójka nie miała z nią nic wspólnego, totalny śmierdzący balas, liczę na powrót do klimatu jedynki.

ocenił(a) film na 8
dorisyeh

moim zdaniem 1 i 2 był na podobnym poziomie mimo zmiany reżysera. ale myślę że Konecki wniesie coś fajnego w serię (czy zaraz będzie można mówić o tym saga? ;) )

dorisyeh

gorszego gówna niż dwójka nie można wyprodukować.

ocenił(a) film na 4
dorisyeh

Też się o to modlę niestety muszę się zgodzić część druga w porównaniu z jedynką to dno i 3 metry mułu

ocenił(a) film na 9
marekwyszosiat

ale 3 rezyseruje Konecki, jeżeli to będzie komedia na poziomie jego filmów to się nie boje o efekt :)

Uniela

dokładnie :) ja się nastawiam pozytywnie, na pewno to będzie dobra komedia :)

ocenił(a) film na 4
Uniela

No Idealny facet był mocno średni.... Testosteron oglądałem ale go nie pamiętam Lejdis miało swoje wady ale niestety ( stety ) uwielbiam wszystko co zrobi Magda Różczka

ocenił(a) film na 9
marekwyszosiat

jest już zwiastun! zapowiada się dobrze :)

Uniela

Cześć lubisz filmy i seriale, rózne ciekawostki?
Zapraszam do odwiedzenia mojego kanału :)
https://www.youtube.com/watch?v=cPryUNxk7BU

dorisyeh

bez Kożuchowskiej, Żmudy - Trzebiatowskiej i Zakościelnego to już poziom rośnie , tylko po co tam Szyc i Różczka

doob

Różczka jest super,mam nadzieję że to będzie dobra część :) bo dwójka jakoś mi nie przypadła do gustu, jedynke oglądam co jakiś czas jest genialna

ocenił(a) film na 8
Ladybaby

też lubię Różczkę, ma taki wyjątkowy głos

dorisyeh

Nie jest:)

dorisyeh

Byłam wczoraj na oficjalnej premierze w Warszawie. Co do filmu to... hmm... na pewno nie jest lepszy od 2 części, moim zdaniem (i nie tylko moim - wymieniałam spostrzeżenia po filmie z kilkoma innymi osobami) jest to najsłabsza część. Mimo wigilii wydaje mi się, że mało czuć tam i widać świąt w porównaniu do poprzednich części, do tego obsada nijaka. Nieporozumieniem była dla mnie rola Obuchowicza, ale bardziej irytowała mnie rola tej dziewczynki, nie wiem jak się nazywa - w filmie przedstawiona jako Dusia. Film dość nudny, o wiele mniej śmiesznych tekstów i momentów niż w jedynce i dwójce. Na całym filmie sala śmiała się może ze dwa razy, a uśmiechy towarzyszyły tylko przy nielicznych scenach. Wiem, że film jest bardzo wyczekiwany, jednak można się na nim nieźle zawieść. Taka tam lekka komedia, dość niskich lotów, niestety.

ocenił(a) film na 6
dorisyeh

Niestety trzecia cześć nie wyszła słabsza....

Aerthevist

Jestem zachwycona tą częścią

ocenił(a) film na 8
Aerthevist

mi też ta trzecia część przypadła do gustu :) rewelacyjna para Dygant i Adamczyk skradli cały film :)

ocenił(a) film na 7
dorisyeh

Moim zdaniem lepsza niż 2 część.

Megi_12

O tak o wiele lepszy a zjarany Adamczyk i Stenka to mistrzostwo świata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones