PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7954}

Mąż idealny

Picture Perfect
6,1 13 374
oceny
6,1 10 1 13374
Mąż idealny
powrót do forum filmu Mąż idealny

Film okropny, a jak zobaczyłam końską morde Ainston to myślałam że zwymiotuje. Ona nie nadaje sie do komedii romantycznych co najwyżej do horrorów;/ Film bez jakiejś szczególnej fabuły, typowe nudne romansidło.

iza297

Piszesz , ze film jest okropny, ok masz do tego prawo.Lecz to co piszesz dalej "a jak zobaczyłam końską morde Ainston to myślałam że zwymiotuje" to już jest przegięcie, bo po pierwsze: pisze się Aniston a nie Ainston !
po drugie: to na czyj widok masz odruchy wymiotne raczej mało kogo interesuje ! Po trzecie: nie zgodzę się z tobą że "Ona nie nadaje sie do komedii romantycznych co najwyżej do horrorów" bo Ona nadaje się do komedii romantycznych i to bardzo !A jak poradzi sobie z horrorem zobaczymy w 2009 roku w filmie "Gambit" Wybacz ale nie rozumiem jak możesz źle oceniać film tylko dlatego, ze aktorka która w nim gra Ci osobiście nie odpowiada. I już ostatnia rzecz : trochę samokrytycyzmu ! Spójrz w lustro a dopiero później oceniaj innych !

Stiv91

W jakim "Gambicie"??? Przecież w niczym takim nie zagrała.Skąda takie stwierdzenie??

ocenił(a) film na 6
iza297

nic mnie nie obchodzi twoje samopoczucie chcesz pisac komentarze do filmow to rob to troche lepiej niz zakompleksiona nastolatka z gimnazjum bo taka pewnie jestes, nie lubisz Jen to po co ogladasz jej filmy?

Rachel8

Ja uważam że komedie romantyczne to w ogole pojeb*ny gatunek filmów ktory nie powinien istniec.

użytkownik usunięty
Rachel8

mnie tam film się podobał można powiedzieć że był nawet niezły.
Co do Jennifer uważam że nie jest taka zła.Lubię komedie romantyczne właśnie z nią w roli głównej.

iza297

"Film okropny, a jak zobaczyłam końską morde Ainston to myślałam że zwymiotuje"

SKĄD W TOBIE TYLE NIENAWIŚCI????

ocenił(a) film na 7
Caayenne

Dokładnie. To smutne, ale bardzo dużo jest na necie ludzi próbujących się odegrać za swoje kompleksy na nikim, bo przecież nie na w tym przypadku Jennifer lub jej fanach. Nie wiem mi film się podobał. Jak już poruszony został temat urody Jennifer to wg mnie jest ładna zarówno nogi, pupa, piersi jak i twarz (w kolejności od najładniejszego :-).

okmarek

i jest naturalna! może iza 297 lubi takl kanon urody http://muzyka.onet.pl/galerie/khloe-i-coco-nowa-przyjazn,5029058,0,galeria-mala. html

ocenił(a) film na 2
iza297

Aniston dopiero wówczas zaczynała grać w filmach, to była jej jedna z pierwszych ról po "Przyjaciołach" i teraz jest o wiele lepsza. Mnie najbardziej wkurzał Jay Mohr, czyli idealny mąż. NIC W NIM NIE BYŁO IDEALNEGO. Taki sobie niuniuś, bezpłciowy i nijaki. Przez cały film niczym się nie wyróżnił (w przeciwieństwie do mraaauu Kevina Bacona). Nie wiem co za niewidomy dał mu tą rolę - przecież ten koleś jest wręcz stworzony do ról tzw. ogonów, pierszoplanowa to dla niego zbyt duże wyzwanie!

ocenił(a) film na 5
iza297

ona nadaje sie wyłącznie do komedii romantycznych i wogóle do komedii, taki typ. w takich rolach jest dobra. Chociaz ten film uważam za bardzo przeciętny.

narcyz_1

dokładnie tak :D

iza297

jeśli ona ma końska mordę to w takim razie twoja stara musiała się puścić z capem

air87

"końska mordę " ? a jak ktos nie ma jednego oka to nazywasz go cyklopem ? Triche szacunku do rodzaju ludzkiego capie .

maciekb80

szacunek mam do LUDZI, więc pozwól, że ciebie potraktuje bez szacunku - przeczytaj półdebilu jeszcze raz, co napisałem bo istnieje cos takiego jak cytat, co właśnie zrobiłem stając w obronie Jennifer Aniston.
Cap to cie chyba zrobił podobnie jak autora tego tematu, skoro to do ciebie nie dociera.
Bez odbioru - wracaj do podstawówki i naucz się czytania ze zrozumieniem. Przydatna umiejetnośc żeby nie robić z siebie kompletnego debila jak teraz.

air87

to nie miało byc do Ciebie . Sorki

maciekb80

no więc też sorki.

iza297

Ale z ciebie chamówa. "Końską mordę" to może ty masz prymitywna dziewojo.

ocenił(a) film na 4
iza297

"Film okropny, a jak zobaczyłam końską morde Ainston to myślałam że zwymiotuje"

Trochę kultury i szacunku.

iza297

"końska mordę " ? a jak ktos nie ma jednego oka to nazywasz go cyklopem ? Triche szacunku do rodzaju ludzkiego capie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones