PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181460}

Męsko-damska rzecz

It's a Boy Girl Thing
6,6 33 051
ocen
6,6 10 1 33051
5,6 5
ocen krytyków
Męsko damska rzecz
powrót do forum filmu Męsko-damska rzecz

Ilez mozna odgrzewac tego samego "kotleta" powstalo mase filmow o zamiannie miejsc i jeden jest gorszy od drugiego a pozatym Elton Jon powinien zajac sie spiewanie a nie produkowaniem filmow,jedyne co jest niezle w tym filmie to muza.Rozumiem ze ten film powstal specjalnie na walentynki ale przeciez to nie oznacza ze filmy na walentynki musza byc wtorne lub glupie .Pewnie wielu sie niespodoba moj post ale przeciez po to jest forum zeby wyrazac swoje przemyslenia,nie?

Anqxxx

Mi się Twój post podoba, tylko błędy ortograficzne strzelasz. Jak dotąd to zauważyłam,że tylko ,,Film" pojechał po tej ekranizacji. Gazety dla nastalatków i niektóre telewizyjne wręcz go polecają. Ja osobiście uważam, że nie warto. Zaczynam mieć wrażenie, że scenariusze niektórych filmów są takie same - tylko aktorzy się zmieniają. Trochę za starzy aktorzy...

ocenił(a) film na 1
Woordoo

O to sorry ale nawet jaki pisze jakies wypracowanie to błedów jest baardzo dużo,ponoc za szybko pisze ,ale zadko kiedy chce mi sie wolno pisać

Anqxxx

Wybieram się dzisiaj na ten film do kina... ciekawe czy mi się spodoba...
Za to na pewno nie podoba mi się to, że krótko mówiąc czepiacie się tego filmu... Może i jest już oklepany temat, ale chyba liczy się aby rozbawił ludzi... Większośc przecież młodzieży takie cuda ogląda.
Jak wam się nie podoba, to trudno, ale to przecież nie znaczy, że wszyscy inni będą twierdzić, jakie to badziewie z tego filmu jest... Macie prawo być niezadowoleni, ale czy wszyscy muszą twierdzić to smao, co Wy?? Przemyslcie to sobie:) Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 1
nacia125

Ale ja nie mówie ze nikt nie ma isc na ten film,jak ktos chce to droga wolna,ja poprostu wyraziłem swoja opinie i rozumiem ze jednym sie ten film sie spodoba innym nie,proste.A co do czepiania to jak mówie to poprostu moja opinia.Pozdro

Anqxxx

No dobra dobra... Byłam wczoraj na nim i stwierdzam że jest zAJABEISTY!!!!
MOze nie zbyt jakis skomplikowany, ale teksty sa tutaj naprawde mocne... swietna komendia Goraco polecam:) pzdr:)

ocenił(a) film na 4
nacia125

argentynsko-brazylijskie filmy tez ludzie ogladaja..no i co z tego?
film ogolnie ponizej oczekiwan! ocene ma dobra, bo przypuszczam ze
dziewczynki glosowaly..ja i owszem lubie sie powzruszac przy dobrym
romantyku, ale tylko przy dobrym..
temat filmu tez slaby..jak mozna sie zakochac w samym sobie?
przeciez oni sie zakochiwali patrzac na samych siebie... hehe

ocenił(a) film na 10
mathun

Widocznie patrzyli na charakter... :) Film cudny, w moim odczuciu :D

ocenił(a) film na 8
Anqxxx

Mi osobiście film się podobał. Odmóżdżająca komedia akurat na wypad z chłopakiem. Fakt, motyw z zamianą dusz w ciała były inne, ale przecież dialogi i to wszystko się nie powtarza. Jak die na randke to nie żeby jakoś specjalnie się wysilać i myśleć nad psychologicznym znaczeniu filmu, ale po to, żeby sie rozerwać. To tyle.

Oktawia_

Tak nawiasem mówiąc... Motyw balu maturalnego w większości komedii romantycznych (które oglądam, bo lubię czasem taki lżejszy film) mnie już po prostu rozbraja... ;/;/

nacia125

ten film to totalny odmóżdżacz!!! tzn. taki na którym nie trzeba specjalnie myśleć , i jako taki sprawdza się doskonale!! Moim skromnym zdaniem jako lekka komedyjka do obejrzenia we dwoje 7/10!!PzDr

Anqxxx

a mógłbyś podać tytuły tych filmów które są podobne do tego?? bo szukam jednego i nie moge znaleźć

ocenił(a) film na 7
Anqxxx

Kotlet kotletem ale film fajny pff

ocenił(a) film na 7
Sellesa

było kilka niezłych dialogów, można się przynajmniej pośmiać...

ocenił(a) film na 7
smoke_city

Właśnie :) ma byc miły śmiesznawy film na weekend, a nie wielkie cudo kina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones