PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745599}
10 860
chce zobaczyć
Mad Max: The Wasteland
powrót do forum filmu Mad Max: The Wasteland

Facet ma już 70 na karku a jeszcze musi nakręcić conajmniej 2 genialne filmy. Patrząc na tempo powstawania Fury Road będzie ciężko.

Desperadostequilla

George Miller zapodawał że najpierw chcę się skupić na mniejszym projekcie - Ja uważam że dobrze że jednak nie spieszy się z kontynuacją, oczekiwania są po Mad Maxie z Hardym są ogromne a reżyser dobrze zdaje sobie z tego sprawę i nie chcę nas rozczarować .

buterfly

Żadnej skomplikowanej fabuły tworzyć nie musi , bo mało kto oczekuje tego. Zwłaszcza , że poprzednie części nic takowego nie miały. Dobrej akcji w stylu poprzedniej zabraknąć nie powinno i to będzie dobra receptura.

Wolfman_PL

100% racji dlatego co najmniej dziwią mnie krytyka fabuły ostatniego Mad Maxa, fakt jest prosta jak budowa cepa nie oszukujmy się jednak że w poprzednich była inna ważne żeby nadal przedstawiono tak szalone sceny akcji :)

Desperadostequilla

nie nakręci bo Miller jest w konflikcie z wytwórnią

kadim_filmweb

Z ostatnich informacji wynika że spór został złagodzony, sam Miller powiedział że po sprawię kurz już opadł a dwa filmy nadal są w planach :)

Dałbym link do newsa jednak FIlmweb niestety nie chcę go zaakceptować ):

buterfly

to bardziej plotka niż prawdziwe informacje jeżeli to by była prawda film już dawno by powstał
oficjalnie nadal są w konflikcie

kadim_filmweb

Raczej nie plotka skoro są to słowa Millera :)

Desperadostequilla

Dla mnie on tam nie potrzebna postać powinni się skupic i tylko furiosa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones