PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1495}
6,9 65 495
ocen
6,9 10 1 65495
6,4 21
ocen krytyków
Mad Max
powrót do forum filmu Mad Max

Wszyscy się nim zachwycają i mówią ile ten film zrobił dla wyżej wymienionego nurtu.A prawda jest taka że nawet w samym filmie nic na temat jakiejkolwiek apokalipsy czy innej katastrofy nie ma słowa,jest jedynie napisane NIEDALEKA PRZYSZŁOŚĆ. Cała akcja i fabuła mogła się zresztą równie dobrze rozgrywać w czasach współczesnych,gdzie gangi motocyklowe rozrabiają na bezdrożach pustynnej Australii i nie robiło by to żadnej różnicy w filmie.Ponieważ cały design świata,kostiumy itp jest po prostu zwyczajny(ok jedynie zaobserwowałem leki tuning pojazdów)

Mam nadzieję że w drugiej częsci zobaczę wreszcie jakieś porządne post-apocalyptic

użytkownik usunięty
tonkpils888

widzę,że niedoceniasz klimatu lat 80

ocenił(a) film na 6

nie wiem z po czym możesz tak wnioskować,po za tym jak już to lata 70 :]

użytkownik usunięty
tonkpils888

no gdzież lata 70;), lata 70 to kryminały,Kojak, filmy wojenne pełne patosu, durnowate horrorki

ocenił(a) film na 8
tonkpils888

Klimat postapokaliptyczny mają dopiero kolejne części. Pierwsza to była wizja przyszłości, gdzie ludzkość zaczęła podupadać. Po prostu z biegiem czasu ta myśl uległa uproszczeniu i zamiast serii Mad Max jako nurtu post-apo, mówi się po prostu Mad Max:)

ocenił(a) film na 6
Dealric

Masz rację.Może to zmylić niektóre osoby,tak jak mnie że 1 jest post-apo

ocenił(a) film na 6
tonkpils888

racja, jaka to post apokalipsa jak Max pojechał z rodziną na piknik nad jeziorem i wcina kanapkę z masłem orzechowym :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones