PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 741
ocen
7,5 10 1 399741
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

boże, ale żal !

ocenił(a) film na 5

co wy widzicie w tym filmie ?! jak to obejrzałem to mi się chciało płakac ale niestety nie ze śmiesznych tekstów których wogóle tam nie było... (może to był animowany dramat ? kto wie...) według mnie to jedno wielkie g**** które nigdy nie powinno powstac! aha i nie rozumiem jeszcze jednego
jak "dżungla" która była przezabawnym i fajnym filmem (czyt. animacją) ma gorszą ocenę od tego chłamu ?! po prostu w głowie się nie mieści...

luqas17

Widocznie masz za małą głowę, skoro tylko Tobie się to nie mieści! ;P
Pozdro.

P.S. Boże pisze się wielką literą, to zwrot:)

luqas17

według mnie to był super film i możliwe że mogłeś go nie zrozumieć, a jeśli chodzi o to że jest lepiej oceniony od Dżungli, to już zależy od widzów... mnie osobiście nie podobała się Dżungla

użytkownik usunięty
Ola3000

Madagaskar to świetny film. A co do dżungli to wydaje mi się, że Madagaskar jest o wiele lepszy... i wcale się nie dziwie, że jest lepiej oceniany... w Madagaskarze są lepsze teksty... ;] No ale cóż, każdy ma swoje zdanie... ;] Pozdro...

Tez na początku myślałem że to jakieś gówno na siłe śmieszne. I tak leżało z 2 lata na półce i pewnego razu nudziło mi sie obejrzałem i nie żałuje . Bardzo fajny i śmieszny film. Teraz właśnie oglądałem 2 część i musze powiedzieć ze tak samo dobra jak pierwsza

ocenił(a) film na 7
luqas17

Uważasz że to g**** ? Uzasadnij.
"O gustach się nie dyskutuje" mówi mądre ludowe przysłowie. Ale jeśli już mamy to robić to uzasadnij dlaczego "nie lubisz" (chociaż wyraziłeś to nieco dosadniej" tego filmu. Bo po twojej wypowiedzi wnioskuję że jesteś podobny do tych prowokatorów, którzy zakładają temat, piszą "kupa, gniot, kicz, g****" nie uzasadniają, a później, w odpowiedziach do licznych odpowiedzi (wiem, trochę nie po polsku :D) trwają przy swoim zdaniu, co ze stanowiska postronnego obserwatora wygląda po protu śmiesznie i żałośnie.
Mam nadzieję że moja wypowiedź Cię nie obraziła. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
luqas17

Nie jest do końca zły. Głównie dzięki pingwinom. Natomiast pyski żyrafy i zebry wyglądają szkaradnie. Brzydka animacja.
Powtarzające się machanie zadami przez zwierzęta chyba miało czemuś służyć, ale wolę nie odgadywać czemu. Wątek lwa nieciekawy. Julian przereklamowany, bardziej irytujący niż śmieszny, chociaż J. Boberek wywiązał się z zadania dobrze. Najgorsza była hipopotamica z mega denerwującym głosem kożuchowskiej - tego słuchać się nie dało. Co za pacan wybrał ją do tej roli?!
Podsumowując - przereklamowany film, ale okrojony do scen z pingwinami można obejrzeć. Albo odpuścić i oglądać "Pingwiny z Madagaskaru".

ocenił(a) film na 8
luqas17

krol julian bije wszystkich na glowe.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones