PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586}
7,3 11 677
ocen
7,3 10 1 11677
Magiczny miecz Legenda Camelotu
powrót do forum filmu Magiczny miecz - Legenda Camelotu

serio kojarzy mi się z moim dzieciństwem bardziej niż król lew, a soundtracku będę słuchać w nieskończoność

ocenił(a) film na 10
szarosen

Tysz tak mam. Ludzie mówio, że to podróba disneya, a ja wolę Quest for Camelot od tych wszystkich lwów i księżniczek.

Kij_z_tym

Dokładnie tak jest :D

użytkownik usunięty
szarosen

Pamiętam go, choć dość słabo, miałem wtedy chyba cztery lata. Ta mroczna scena, w której Gryf kradnie miecz, dobrze zapadła mi w pamięci. Te strzeliste okna/witraże w nieco gotyckim stylu kojarzyły mi się z kościołem. I jeszcze jak Ruber spalił wioskę Kayley, miał na głowie jakiś hełm, a później było zbliżenie jego wyszczerzonej mordy. A także jak chyba mówił do Gryfa że jest "jego małym gołąbkiem", a Gryf odpowiedział mniej więcej: "Nie gołąbkiem, tylko sową" czy jakoś tak, słabo to pamiętam. A słudzy Rubera z brońmi zamiast rąk również zapadli w głowie, ten ich nietypowy wygląd kojarzy mi się trochę z - myślę, że to tylko zbieg okoliczności - Megamanem, bo tam jak ktoś używał miecza, to nie trzymał go - broń wyrastała mu bezpośrednio z ręki. Z kolei żadnych piosenek nie pamiętam, ani trochę.

użytkownik usunięty

Oj, poprawka: Ruber mówił "Mojego potwora pokonał jakiś mały gołąbek?!", a Gryf na to: "Nie gołąbek, tylko SOKÓŁ"' (ale to było koszmarnie dawno temu, a ja byłem jeszcze dzieckiem, więc nic dziwnego, że coś mi się pomieszało).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones