PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30388}
7,3 78 746
ocen
7,3 10 1 78746
7,3 12
ocen krytyków
Malèna
powrót do forum filmu Malèna

To nic! To nic nie zmienia! Kocham, kocham ją ponad życie i tak już będzie! W porównaniu do marnych, młodzieńczych umizgów Wertera i Lotty, moja miłość do tej kobiety to istny emocjonalny kataklizm! jak do niej dotrzeć? Co zrobić, aby dowiedziała się o moim istnieniu? Kurde, pamiętacie może jaki był dalszy los eliksiru miłości z "Tristana i Izoldy"? Gdzie jest? Muszę go mieć!
Ach! Gdybym tylko potrafił pisać. Wydałbym z czterdzieści tomów opisujących jej wygląd, z czego najdłuższe byłyby książki o spojrzeniu, o gracji, o finezji, o klasie, i dziesięć ostatnich tomów mistycznie relacjonowałoby moje postrzeganie jej bezkonkurencyjnej, niepospolitej, zdumiewającej, unikatowej, niebywałej i idealnej figury. I ta twarz! Jakby wykuta w marmurze, a jedwabiem osłoniona.
Monico! Ja łkam i śnię, rozmyślam i szaleję za dnia... Którędy? Gdzie? Jak? Kiedy?

Śmiejcie się głupcy, ale zobaczycie WSZYSCY - jeszcze będzie moja. Zobaczycie sami! Zrobię to.

Powiedzcie temu tam jakiemuś Vincencikowi Casselowi, żeby mi nie wchodził w drogę. To dla jego własnego dobra.

Buongiorno.

ringos1

Oj Piotrek.

ringos1

Przeciętna mocno

ocenił(a) film na 10
theart

Jesteś trollem czy nie masz oczu ani poczucia piękna?

ocenił(a) film na 10
Dadelog

Ma prawo do swojej opinii.

Gorsone

To prawda ale piękno też jest obiektywne a wypadku tej kobiety wręcz oczywiste, chyba najpiękniejsza aktorka w historii..

ocenił(a) film na 10
Ann_Kow

Zdecydowanie tak! Ta kobieta skupia w sobie wszystko to co moje systemy percepcyjne uważają za idealne. Ten stan trwa od lat. Jedno mnie zastanawia - starzeję się razem z Nią, a z upływem lat wydaje mi się być piękniejsza. Mia Dea!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones