PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7540}
7,7 33 632
oceny
7,7 10 1 33632
7,9 27
ocen krytyków
Manhattan
powrót do forum filmu Manhattan

Dawno nie widziałam takiego drewna na ekranie, ten głos 11 - letniej dziewczynki, jednostajny, bez jakichkolwiek emocji, brak jakichkolwiek oznak talentu czy pojęcia o grze aktorskiej, jakby sie urwała z TVN-owskiego "W - 11" czy "Detektywów". Ciągle ten sam wyraz twarzy jak u ukraińskiej dziewki, która się urwała prosto ze żniw czy dożynek w Pcimiu Dolnym.. Dramat, po prostu, totalna porażka, kiła, mogiła, dno i 3 metry mułu;/ Nie dało się oglądać filmu gdy pojawiała się na ekranie....

ocenił(a) film na 8
lena_777

Mam takie same odczucia. Jak pojawiała się na ekranie w towarzystwie Allena to aż głupio mi się za nią robiło. Wstyd, że ktoś w ogóle ją do tego filmu wziął. A z tym oscarem to brak słów.

ocenił(a) film na 10
lena_777

rewelacyjna rola.

lena_777

Strasznie mnie denerwowała. Drętwa niemiłosiernie.

ocenił(a) film na 9
lena_777

Świetnie odegrała tę rolę, miałam wrażenie, że dokładnie taki był zamysł Allena co do tej postaci. Momenty, w których się pojawiała były najciekawsze w całym filmie, w pełni zasłużone nominacje.

ocenił(a) film na 10
lena_777

Hehe, wyślij zażalenie do Woodego ;) Co to za reżyser, co nie umie dobierać aktorów ;p

lena_777

eee tam, właśnie wprowadzała potrzebną magię :) poza tym cudowny głos, a ona sama urocza!

ocenił(a) film na 9
Yokichi

Hemingway była przeurocza, miała w sobie takie fajne ciepełko. Po pewnym czasie wydawało się że to właśnie jej postać, najmłodsza, była zdecydowanie najdojrzalsza z wszystkich bohaterów. Z jej jedynej nie bił też wzmożony samozachwyt i Allen umiał to doskonale pokazać.

lena_777

Zgodzę się że trochę drewno, ale może tak własnie miała zagrać. Może to dodatkowo uwypuklać kontrast między dorosłym mężczyzną, a tą 'rozmemłaną', niedojrzałą dziewczyną.

ocenił(a) film na 7
xxxoliksxxx

Była dojrzalsza niż on sam. On zajmował się swoim intelektualnym bełkotem.

ocenił(a) film na 9
lena_777

Byla bardzo wiarygodna w swej roli ;)

lena_777

Nie da, to się czytać takich analfabetów. "TO drewno", a nie "te drewno". A rola bardzo dobra.

ocenił(a) film na 7
pitbull_

Jeśli prawdą byłoby to co napisałeś, nie miałbyś kogo czytać i komu odpisywać, mądralińska męczybuło :)

lena_777

lepiej nie pokazuj sie w Pcimiu Dolnym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones