PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765557}

Mary Poppins powraca

Mary Poppins Returns
6,4 13 907
ocen
6,4 10 1 13907
5,8 20
ocen krytyków
Mary Poppins powraca
powrót do forum filmu Mary Poppins powraca

News : http://fdb.pl/wiadomosci/27235-co-julie-andrews-mysli-o-nowej-mary-poppins

Dobrze mieć aprobatę oryginalnej twórczyni roli , martwią mnie trochę słowa Emily Blunt że jej wersja postaci jest bardziej wredna .

Nie wyobrażam sobie wrednej Mary Poppins ):

buterfly

oryginalna, książkowa Mary Poppins nie była taka sympatyczna :D

3sorrow

Akurat książki nie czytałem oglądałem tylko oryginalną Marry Poppins - Dlatego z stąd ten mój komentarz .


buterfly

Radzę obejrzeć film Ratując pana Banksa. Jest tam świetnie pokazane, co autorka myśli na temat słodkiej, śpiewającej Mary Poppins :) świetny film, szczególnie dla fanów musicalu

tolerancja91

Dzięki - Wiem że takim film powstał, niestety nie miałem okazji obejrzeć :)

Ale jeżeli tylko pojawi się w TV chętnie to zrobię .

buterfly

Polecam! Kompletnie niedoceniony. Miał chyba tylko jedną nominację za muzykę na Oscarach. Emma Thompson zagrała rewelacyjnie. Znakomite studium postaci bohaterów Mary Poppins :) śledź w takim razie program, ewentualnie sięgnij do innych źródeł :)

buterfly

Możesz go zobaczyć na cda - :)

Film jest świetny, ma piękną muzykę, zdjęcia, wspaniałą obsadę. Jest w nim trochę dramatu i trochę komedii - bardzo dobry film. Byłem na nim w kinie, i mam go u siebie na półce i od czasu do czasu do niego wracam. Jeśli dorastałeś ze starymi bajkami Disneya, albo lubisz Mary Poppins, to myślę, że ten film się tobie spodoba.
Dla mnie ten film był trochę taką klamrą, ujmującą wszystkie te uczucia, jakie towarzyszyły mi w dzieciństwie, gdy oglądałem animacje Disneya.

ocenił(a) film na 9
buterfly

Wlasnie powinna być dość okropna postacią, o wiele to jest ciekawsze, no i bliższe oryginałowi książkowemu ;)

kochamfilmy

Teraz to wiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones