PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500775}

Mary

873
chce zobaczyć
Mary
powrót do forum filmu Mary

Jeśli ten film będzie zrealizowany z podobnym duchem i w oparciu o te same przekazy, będzie to
prawdopodobnie najbardziej niesamowity film jaki powstał. Dlaczego?
Pasja pokazuje nam nieznane wątki życia Jezusa, którego część życia i osobę dobrze znamy z
P.Ś.
, ale czy coś wiemy o Marii?
Podania tych samych wizjonerów, którzy opisali co działo się w życiu Zbawiciela przed sygnałem
do ataku (wesele w Kanie G.) oraz po jego śmierci, ukazują nam także życie jego Matki.
Więc jeśli film zrealizują z podobną dbałością o te informacje, jak w Pasji, szykuje się nam film o
:
Maryji, która jest oblubienicą Boga, i po śmierci zbawiciela zostaje posadzona przez niego obok
jego Syna na tronie.
Maryji, która jest niemal doskonałym odbiciem Boga, najwyższą istotą , którą stworzył
Maryji, która otrzymuje cały ogrom łask i uniesień przeznaczony wpierw ludziom, którzy upadli
zatracając je - dlatego jest najwyższą z ludzi.

Idąc tropem zapoczątkowanym przez Pasję, nie spodziewałam się dowiedzieć tych i wielu innych
ciekawostek, na pewno zaś nie spodziewałam się w to uwierzyć. Czytając jednak pisma M. z
Agredy nie da się nie odczuć czegoś nadprzyrodzonego.

__Fragile__

Musisz się leczyć.

__Fragile__

Też czekam na ten film. Chciałbym by był tak dobrze zrobiony jak "Pasja" Gibsona, a jeszcze bardziej bym chciał by ten film wyreżyserował Gibson. Tak czy owak, będę czekać. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones