PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 561
ocen
6,8 10 1 16561
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

Dlaczego Niko i Mariola uciekając z mieszkania nie zabrali oprawcom telefonu. Skoro wzięli klucze
do mieszkania i przestrzelili im opony to wiedzieli, że będą ścigani.

użytkownik usunięty
Komputer_Odra

w stresie nie pomyśleli?
ludzie weźcie się zastanówcie. bo jeden knoci coś o rozbijaniu desek(ledwo skleconych co dziecko by rozerwało) i skakaniu po dachach:O. drugi o telefonach. nie ma żadnej niekonsekwencji. dziewczyna była w stresie od którego można rozum postradać. nie wiedziała kiedy wrócą. nie miała jak uciec. gdyby nawet nie wymyśliłaby. to nie szachy. działa adrenalina strach. nie myśli się logicznie. traci wiarę że można uciec.

ocenił(a) film na 7
Komputer_Odra

A dla mnie film bardzo dobry płakałam na nim i szkoda mi było babci sama mam bacie która zawsze mnie rozumiała i się mną opiekowała i nie pomyślałabym raczej żeby wyjechać z jakimś Patykiem ze szkoły bo on jest taki fajny mieszka w Niemczech i ma kapustę nie widzę go tyle lat i niby jadę ? Głupota Mariolki mnie trochę zasmuciła ale wiem że są takie dziewczyny całe życie nic nie miały zwykłe ubrania na wakacje kolonie z kościoła i są gotowe z pierwszym lepszym Marianem z zagranicy wyjechać do lepszego świata porażka dlatego więcej takich filmów więcej!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones