PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112}

Masz wiadomość

You've Got Mail
6,8 159 758
ocen
6,8 10 1 159758
6,8 19
ocen krytyków
Masz wiadomość
powrót do forum filmu Masz wiadomość

:)

ocenił(a) film na 9

Po prostu uwielbiam ten film. Oglądałam go chyba z 50 razy, niektóre dialogi znam na pamięć. Niby typowa komedia romantyczna ,ale ma coś w sobie. Chwyciła mnie za serce, jest taka urocza hmmm chyba sama w głębi duszy marze o przeżyciu takiej przygody i jak byłam młodsza bardzo chciałam mieć taki sam fryz co ma Meg Ryan :) :) No i oczywiście piosenka "Dreams" i "Signed, Sealed, Delivered, I'm Yours" !!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
wiatraczynalbn

Też bardzo lubię ten film.
Miła komedia w sam raz na niedzielne wczesne popołudnie , polegując sobie w dwie osoby na kanapie :-)
No i przyjemność pooglądania (wtedy jeszcze) uroczej Meg.
Zanim zrobiła z siebie...no to co zrobiła...

ocenił(a) film na 9
nightgale

co racja to racja...dzisiaj już nie jest taka urodziwa :D

ocenił(a) film na 8
wiatraczynalbn

No niestety .
Jeszcze jak widziałem jej zdjęcia z 2008 roku wyglądała całkiem całkiem.
Wiadomo , że nie jak młoda kobieta z czasów "Top Gun" czy "Kiedy Harry poznał Sally", ale też nie wyglądała staro.
To co sobie zrobiła później z twarzą ;-(
No ja się wręcz przestraszyłem jak zobaczyłem.

ocenił(a) film na 8
nightgale

Ja tak samo, a taka piękna i urocza kobieta z niej była :(

ocenił(a) film na 8
strawberryblonde

Niestety "była"... szkoda dziewczyny

ocenił(a) film na 9
wiatraczynalbn

to klasyk ! jedna z najlepszych komedii romantycznych :D

ocenił(a) film na 8
ola0327

Zgadza się

ocenił(a) film na 6
ola0327

A właściwie w którym miejscu to jest komedia?

ocenił(a) film na 10
wiatraczynalbn

no właśnie, to jedna z tych perełek w komediach romantycznych, film ma swój urok, a przynajmniej mnie oczarował, póki co nie obejrzałam tego filmu 50 razy, ale myślę że wszystko przede mną;)

ocenił(a) film na 10
Doughnut92

Podzielam opinię i ocenę , chociaż oglądałem "tylko" dwa razy . Ta komedia romantyczna to mistrzostwo świata w swoim gatunku.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Przyłączam się

ocenił(a) film na 9
wiatraczynalbn

też oglądałam z 50 razy ten film:) kocham go:) kiedy go oglądam jakoś tak ciepło robi się człowiekowi na sercu. uwielbiam toma hanksa. mogę na niego patrzeć całymi dniami:). ich dialogi, które również znam na pamięć, są niebanalne i rozbrajające. nie wiem czy jest druga taka komedia romantyczna.

ocenił(a) film na 10
wiatraczynalbn

Nawet nie wiecie jak miło mi słyszeć Wasze przemyślenia odnośnie tego filmu. :-) Moim zdaniem jest rewelacyjny, gdyż przepełniony jest tym do czego niektórzy z nas tęsknią: pięknym, cudownie magicznym światem, który gdzieś co jakiś czas z innego wymiaru przenika do naszego, ukrywa się nieopodal i jak spełnione najskrytsze marzenie pojawić się może w życiu tych, którzy byli mu wierni, wierzą w jego istnienie i dążą w życiu do spełnienia siebie i swoich opartych na pięknie, prawdzie i dobru, wartości :-)
Myślę, że po prostu opiekują się tym filmem Aniołowie :-) ;-) Cześć! :-)

ocenił(a) film na 8
wiatraczynalbn

Bo to fajny film po prostu:)

movieland

Chylę czoło przed ludźmi którzy obejrzeli ten film....50 razy !
To poważne wyzwanie , nawet zjedzenie 25 hot-dogów , na czas , jest łatwiejsze...
Pełen szacunek !

ocenił(a) film na 9
laguardia

Ha! właśnie oglądałam 51 raz. Podejmujesz wyzwanie? :)

wiatraczynalbn

W sensie też marzysz o tym, żeby ktoś zniszczył bezpowrotnie Twoją ukochaną rodzinną firmę...?

ocenił(a) film na 9
zofiam_filmweb

Dokładnie!

wiatraczynalbn

Tez go oglądałam sporo razy. Film ma po prostu przepiękny klimat, przytulne wnętrza księgarni Meg, muzyka, każdy szczegół pokazany taki sposób, że kolejny seans ogląda się bez jakiegokolwiek znudzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones