PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7603}

Matrix Reaktywacja

The Matrix Reloaded
7,2 242 479
ocen
7,2 10 1 242479
5,8 18
ocen krytyków
Matrix Reaktywacja
powrót do forum filmu Matrix Reaktywacja

Neo zatrzymał na końcu filmu Sentineli w taki sam sposób jak kule w Matrixie. Wniosek: Matrix jest w Matrixie
while(1)
który może być w Matrixie
Czy istnieje jakiś porządny argument przeciw tej teorii?

ocenił(a) film na 9
dKc

Tak. To film Si-Fi.

dKc

Jeśli bardzo ciekawi Cię ten temat to luknij na forum Reaktywacji i Rewolucji, jest parę wywalonych tematów gdzie dyskutowano (albo nawet dyskutowaliśmy, nie pamiętam, nie bić) na ten temat :)

ocenił(a) film na 8
dKc

Wyrocznia w drugiej części mówi że moc wybrańca sięga poza ten świat. Ma na myśli świat Matrixa. Tym właśnie różni się Neo od swoich poprzedników, jego siły nie ograniczają się tylko do realiów programu komputerowego. O tym że jest potężniejszy świadczą słowa zdenerwowanego Merowinga ,,Dałem radę twoim poprzednikom, dam radę i tobie'' oraz Architekta który słuchając Neo mówi ,,Ciekawe.Tamci byli wolniejsi''. Neo przerywa pewien cykl wybawicieli, którzy docierając do źródła wybierali drzwi po prawej stronie co w konsekwencji prowadziło do odbywających się co jakiś czas restartów Programu. Postanawia dotrzeć nie tylko do władcy samego programu, ale stojącego ponad nim władcy świata maszyn.

użytkownik usunięty
mstrojny6

Przed chwilą obejrzałem po raz kolejny na TVN7 i powiem wam że jak dla mnie to ten świat (z Syjonem) jest prawdziwy, tylko po prostu Neo połączył się (bezprzewodowo ;)) z Matrixem i przez niego dokonał uszkodzeń strażników...

dKc

Dobrze, że z Matrixem nie jest jak z parówkami. :D

ocenił(a) film na 9
neo256

czyli jak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones