PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7614}
7,0 1 195
ocen
7,0 10 1 1195
Mayerling
powrót do forum filmu Mayerling

Co prawda bardziej podobał mi się Arcyksiąże Rudolf - tam lepiej pokazano słynnego syna Sissi - zarówno od strony fizycznej jak i psychicznej, ale ten film również jak na to iż ma swoje lata prezentuje się świetnie.

Dialogi są wykonane mistrzowsko - niektóre wypowiedzi aktorów porażają swoją celnością i są ostre jak brzytwa w stosunku do zakłamanego i pełnego iluzji życia dworskiego, do jakiego zmuszeni byli główni bohaterowie. Kostiumy i scenografia również nawet dzisiaj wzbudzają podziw, a aktorzy dobrani całkiem nieźle - chociaż wiadomo że Sissi już na zawsze utknęła w kreacji Romy Schneider.

Ni mniej, nie więcej polecam szczerze film - zwłaszcza jeśli ktoś lubi stare kino. 8/10

ocenił(a) film na 9
ariel27

Mnie się też bardziej podobał Arcyksiążę Rudolf, a także Sandra Ceccarelli jako Sisi.

ariel27

Absolutnie zgadzam się, co do dialogów na uwagę zasługują zwłaszcza kwestie Omara w filmie oraz kostiumów, które do dzisiaj wyglądają na bogato zdobione — Zdecydowanie bardziej, zasługuje na uwagę niż wspominana Sissi, również oceniłem na mocne 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones