PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466475}

Metro strachu

The Taking of Pelham 1 2 3
6,6 50 850
ocen
6,6 10 1 50850
5,2 8
ocen krytyków
Metro strachu
powrót do forum filmu Metro strachu

zanim zaczęłam go oglądać to stwierdziłam, że skoro i tak nie ma nic w TV to mogę zerknąć sobie
chociaż na Travoltę, którego bardzo lubię. Okazało się jednak, że film to (w moim odczuciu)
KOMPLETNA REWELACJA, nie nudziłam się na nim ani sekundy. Bardzo fajna fabuła, dobra
obsada, Napięcie od pierwszych minut filmu szło tylko w górę! Takie filmy powinno się robić, a nie
kurde jakieś "Zmierzchy-sreszchy"!!
Bezapelacyjnie 10/10!!

glam_girl

Właśnie obejrzałam z nagrania na dekoderze i okazało się że obcięło końcówkę. Czy możesz mi powiedzieć jak to się kończy? Ja widziałam do momentu gdy Garber rozstał się z burmistrzem i jedzie metrem do domu. Mam przeczucie, że nie widziałam puenty...
Super film...

ocenił(a) film na 8
glam_girl

I tą oceną zasłużyłaś aby być w moich znajomych :D. A serio to mi też się podobał :D. Fajny filmik.

ocenił(a) film na 7
glam_girl

Napięcie szło, ale absurdy również. Generalnie po co napadli? Dla kasy? Po co mu te notowanie gieldowe, strasznie płytki motyw i płytki plan. Nie mówiąc już o końcówce, raz ciach i po krzyku. Miałem nadzieje ze uciekną z forsa, albo motyw się wyjaśni a tu nic. Dałem 7 bo mimo wszystko wciągnął mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones