PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337532}

Miłość Larsa

Lars and the Real Girl
7,3 49 697
ocen
7,3 10 1 49697
6,7 19
ocen krytyków
Miłość Larsa
powrót do forum filmu Miłość Larsa

Miłe zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

Gdyby na ocenę filmu miała wpływać przede wszystkim jego kanwa, "Miłość Larsa" nie miałaby szans na wielki sukces. Historia zagubionego bohatera, który z dnia na dzień zakochuje się w lalce z sex shopu, traktując ją niczym żywą istotę, wydawała mi się absurdalna. Rzeczywiście, choć na pozór stanowi ona potwierdzenie tezy o słabości współczesnych scenariuszy, o tyle ten obraz naprawdę zasługuje na szansę. W ostateczności objawił mi się zupełnie niespodziewanie jeden z najbardziej wzruszających, słodko-gorzkich filmów, piękny i krzepiący w swej bardzo ascetycznej formie. Ku mojemu zaskoczeniu historia Larsa z każdą kolejną sceną stawała się coraz bardziej wiarygodna, intrygująca, prowadząc do jedynego możliwego i właściwego finału. Bardzo dobra gra aktorska (zwracam uwagę szczególnie na Patricia Clarkson w roli psychoterapeutki oraz znanego z "Jessiego Jamesa" Paula Schneidera), świetne zdjęcia, tempo opowieści - to wszystko prowadzi do przyznania "Miłości Larsa" 8 na 10 punktów. Polecam!

ocenił(a) film na 7
mookie80

Dlatego ja bardzo często nie czytam o czym jest film, bo jest to w wiekszosci przypadków mylne i nie zachęca do ogladniecia. W przypadku tego filmu, niestety przeczytalam recenzje, i film lezal u mnie przez dluzszy czas, az przyszła deszczowa pogoda i chec na oglądniecie "specyficznego" filmu. Nie zawiodłam się - dobre kino

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones