PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337532}

Miłość Larsa

Lars and the Real Girl
7,3 49 697
ocen
7,3 10 1 49697
6,7 19
ocen krytyków
Miłość Larsa
powrót do forum filmu Miłość Larsa

nieźle

ocenił(a) film na 6

Uczucia mam mieszane, ale z dużą przewagą tych pozytywnych. Świetny pomysł, rozbrajające drobiazgi (mnie najbardziej rozczuliło chyba sztuczne oddychanie robione pluszowemu misiowi), całkowicie absurdalna sytuacja (plastikowa lalka stająca się powoli pełnoprawnym członkiem rodziny i społeczności miasteczka) i bardzo mądre, niejednoznaczne przesłanie, które mocno i osobiście do mnie trafiło (jak trudno nauczyć się przytulania, gdy w dzieciństwie zaszło coś nie tak...) - to wielkie plusy. Minusem, chyba dość poważnym, jest to, że chwilami film przynudza. Lubię takie niespieszne kino, ale tutaj jednak ciągnęło się to momentami niepotrzebnie i bez żadnego pożytku dla całości. Aktorsko też nie bardzo mi to podeszło. No i jakaś taka wyczuwalna przez mnie podskórnie nachalność w chęci bycia "alternatywnym" i europejskim... Jeśli dostałabym tę samą historię, ale w innym wykonaniu, dałabym wyższą ocenę. A tak tylko "nieźle".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones