PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832304}
7,1 24 279
ocen
7,1 10 1 24279
6,9 37
ocen krytyków
Mission: Impossible Dead Reckoning Part One
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One

WOW! Co za film!

ocenił(a) film na 8

Jestem świeżo po seansie i jestem zachwycony. Naprawdę czegoś takiego to dawno nie widziałem. Te prawie trzy godziny w kinie zleciały bardzo szybko. Film aż kipi akcją. Super muzyka. Sceny zapierające dech w piersiach. No i do tego te polskie akcenty. No nie mam słów. Po prostu niesamowite widowisko.

pyciam1

Zgadzam się, nie na marne czekałam na tę część.

ocenił(a) film na 1
pyciam1

Ale głupoty opowiadasz.

pyciam1

A zakończenie jest jakieś spójne? Czy tak jak po Diunie będę sobie pluł w brodę że mogłem poczekać na obie części?

ocenił(a) film na 8
TheWierzbionek

Nie ma to jak zakończenie Szybkich i wściekłych X, które po prostu urywa się w trakcie filmu. Tutaj znajdziesz dokończenie niektórych wątków, ale jednocześnie jest zawieszenie akcji na drugą część. Nie aż tak brutalne jak w w/w filmie.

ocenił(a) film na 8
TheWierzbionek

Jest satysfakcjonujące na tyle że podzielenie na part 2 nie robi temu filmowi krzywdy, to bardziej zabieg żeby zarobić więcej pieniędzy, i film nie trwał 5h bo ciężko zbudować relacje bohaterów w 2h i skończyć historie.
Film stara się poprowadzić widza "na spokojnie" ale sceny akcji i tak nadają dynamizmu i tych nie całych 3h nie czuć.... przynajmniej moim skromnym zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones