PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655048}
6,9 74 946
ocen
6,9 10 1 74946
6,9 23
oceny krytyków
Mission: Impossible Rogue Nation
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Rogue Nation

ciekawostka.

ocenił(a) film na 6

Nie wiem,czy zauważyliście,ale konus Tomek(170cm) w scenie z 85-86 min filmu, kiedy staje naprzeciwko Williama Brandta (Jeremy Renner - 178cm), jest od niego wyższy! :) Ja nie wiem,czy on ma jakieś kompleksy, ale po cholerę stawać na jakiejś skrzynce, operatorzy też się muszą napocić, "obciąć" nóżki,żeby nie było widać podestu,po to,by z Tomcia zrobić giganta. Tomciu,trzeba być szczerym a nie leczyć kompleksy stawaniem na ukrytych skrzyneczkach:)

ocenił(a) film na 7
kermitzaba

Jeremy Renner też mi nie wygląda na te 178 cm, bo przy Baldwinie (183 cm) wygląda jak konus a dzieli ich jedynie 5 cm.

ocenił(a) film na 6
Bestia

Renner ma 173cm, a Cruise 172. Otóż rozwiązanie tej zagwostki. Renner i 178cm hehe dobre żarty. Oficjalny wzrost aktorów jest zawsze zawyżony o jakieś 5cm, no chyba że aktor nie ma z tym kompleksów.

kermitzaba

Spójrz na zdjęcia, np. z premier Mission Impossible gdzieś, gdzie Cruise stoi obok Rennera - Tom rzeczywiście jest wyższy, a podany wzrost Jeremy'ego ta jakaś pomyłka.

ocenił(a) film na 7
kermitzaba

Tak, również zwróciłem na to uwagę. Aż mnie zdziwił twój temat. :)

Poszukałem więcej klatek z filmu i mam dwie konkluzje.
1/ Wzrost obu panów jest zawyżony. Wnoszę to porównując z innymi aktorami z filmu.
2/ W scenie pościgu w garażu tuż po porwaniu Benjiego Cruise, stojąc obok Rennera, wydaje się nieco niższy (2-3 cm). Dodatkowo Tom ma buty na wysokim obcasie, Renner - jakieś sportowe obuwie.

kermitzaba

W wielu filmach Tom jest wyzszy niz w rzeczywistosci...Stalone tez kurdupel ale chyba nigdy tego tak nie ukrywal :)

ocenił(a) film na 6
kermitzaba

wiecie co? przypomniałem sobie taką sytuację - kiedyś w Wawie wysiadając z windy wpadłem na Cezarego Żaka - trochę w konsternacji popatrzyliśmy na siebie i każdy poszedł w swoją stronę, ale to co zapamiętałem - pan Czarek- skądinąd zapewne miły człowiek - sięgał mi głową do ramienia. Mógł mieć z 170cm. I co czytam na filmwebie - hasło "Cezary Żak" - 181cm! Kochani! Ja mam 186, więc patrzylibyśmy na siebie jak równy z równym. Gdzieś jakaś mała pchełka mocno kłamie. To i z Tomciem by wyjaśniało...... Notabene - Cezary - piękne imię -imię królów rzymskich:):)

kermitzaba

I pózniej ludzie wpadajá w kompleksy bo sie naczytaja jacy to aktorzy wysocy :)))

ocenił(a) film na 8
aplauz

kermitzaba to jest niemożliwe że Cezary Żak ma 170cm wzrostu,popatrz na serial "Miodowe lata" jest tam on sporo wyższy od swojego partnera serialowego (Artur Barciś),gdzie wzrost Artura to 169cm,więc z przykrością muszę stwierdzić że chyba coś ci się przewidziało lub pomyliłeś go z całkiem innym aktorem,oczywiście bez urazy,pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
fabi974

Cezarego pomylić z kimkolwiek? No way! Swojego imiennika? w życiu! :)

ocenił(a) film na 6
kermitzaba

Renner ma tak naprawdę 173cm wzrostu a Cruise 172. Dane ze strony celebrityheights która się tym zajmuje. Także zanim zaczniesz tworzyć teorię najpierw poszukaj dobrze w necie faktów.

ocenił(a) film na 6
Commander_Bond

Jesteś zuch,że wiesz takie rzeczy. Nie chce mi się szukać faktów w necie. Wolę słuchać mądrzejszych zuchów. Od dziś strona celebrityheights będzie jedną z moich ulubionych.

ocenił(a) film na 6
kermitzaba

Ironizuj sobie ile chcesz ale sam stworzyłeś temat na podstawie nieprawidłowych danych a teraz zgrywasz sarkastycznego mądralę.

kermitzaba

Zdecydowanie lepsza była by mała drabinka , jak pokazuje doświadczenie drabinka jest stabilna można z niej spokojnie wygłaszać monologi a i z wyglądu też dużo lepiej niż skrzynka . Co 10 każdego miesiąca filmowcy z Hollywood mogą podpatrzeć u nas za darmochę.

ocenił(a) film na 6
SidLeniwiec

;) trueeee ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones