PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35537}

Mordercza obsesja

Sanctimony
3,1 171
ocen
3,1 10 1 171
Mordercza obsesja
powrót do forum filmu Mordercza obsesja

Można było sklecić coś lepszego z obsady Eric Roberts, Jennifer Rubin, Michael Pare. Oni chyba już nie mają żadnych sensownych propozycji. Pan Uwe Boll jakby chciał podrobić troszkę "Siedem". Chodzi o atmosferę, inteligentnego psychopatę, wyrafinowaną próbę zamordowania żony głównego bohatera. Nie powinno się podrabiać ,,Siedem", a tym bardziej nie z takim wyczuciem smaku.

Arris1981

Jesteś głupi i nie znasz się na filmach. 7 to jest guwno w poruwnaniu do tego genialnego filmu!!!

ocenił(a) film na 1
Andzej

Ale z ciebie idiota Andżej.

Arris1981

no i co wy chcecie od tego filmu? Jakiś czas temu obejrzałem go i spodziewałem się gniota po tych wszystkich komentarzach. Wogłule się nie znacie na filmach. Krytykujecie ten film bo pewnie zrobił go Uwe Boll i dla tego. To nie jest w cale podróbka "7" czy "8mm". Ma w sobie coś z "American Psycho". ale co z tego. Ciekawe czemu "Złodziej życia" jest taki popularny i ma wysoką ocenę. Pewnie dlatego że Jolie pokazała cycki i dlatego :D Z pewnością nie można porównywać go do "7" bo 7 to fenomen. "Sanctimony" na pewno nie jest rewelacyjny ani nie jest arcydziełem ale jest dobry ... nawet bardzo. Daję mu 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones