PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549622}
4,8 63 009
ocen
4,8 10 1 63009
3,6 14
ocen krytyków
Movie 43
powrót do forum filmu Movie 43

1/10

ocenił(a) film na 1

Chciałem dać 2/10 za scenę z batmanem ale jednak była by to krzywdząca ocena dla filmów którym dałem dwójkę. Szkoda czasu odradzam :)

ocenił(a) film na 2
sirius_sky

A ja dzis zakupilem ten film w empiku za 10 zl i mam nadzieje ze jak go odpale przy chipsach i piwku to bd sie dobrze bawil. Zwiastun ciekawy :)

ocenił(a) film na 6
sirius_sky

Nie przesadzaj film niezły.

sirius_sky

segment z Batmanem imo najsłabszy.

sirius_sky

segment z Batmanem imo najsłabszy.

sirius_sky

Widać, że jesteś wiecznym oponentem, który nie ma tak na prawdę swojego zdania i nie umie się dobrze bawić, a nawet za komediami nie przepadasz, co wynika z Twojego profilu, lecz to filmy o tematyce gangsterskiej, wojennej i kryminały przeważają, jesteś więc w głębi chorobliwie poważny ;)
Ze wzorców psychologicznych, zachowań na profilu wynika, że uważasz się za lepszego od innych. Także Twoje zdanie i ocena są tak na prawdę warte tyle, co nic. Nie zauważyłeś nawet, że film ten jest po prostu walką z cenzurą i ogólnie przyjętymi normami. Pomysł więc był skuteczny :)

sirius_sky

Zgadzam się nigdy więcej tego typu filmów. :)

ocenił(a) film na 7
sirius_sky

E tam, to jest moim zdaniem film dla ludzi, którzy nienawidzą politycznej poprawności. Ja nie znoszę głupawych komedii, ale na tym filmie ku swojemu własnemu zaskoczeniu ( a znalazlam sie na nim przez czysty przypadek) uśmiałam się, jak chyba na żadnym innym. Myślę, że dla śmiertelnie poważnych i wiecznie stawających w obronie "wartościi" ludzi odbiór filmu może być problemem, ale dla "normalsów" ze zdrowym rozsądkiem, dystansem i poczuciem humoru - to moze być niezla rozrywka. Aczkolwiek - byle nie za czesto i wyłącznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones