PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256637}

Mroczna kraina

Dark Country
5,5 3 985
ocen
5,5 10 1 3985
Mroczna kraina
powrót do forum filmu Mroczna kraina

naprawdę dobry film - w moim guście - czyli ma klimat, jest trochę straszny, ma tajemnicę, motyw kryminalny i motyw pętli czasowej.
Oby więcej takich filmów, ale sadząc po niskiej ocenie dziadostwo lepiej się sprzedaje :(

Maggie1980

co masz na myśli z tym dziadostwem??

ocenił(a) film na 9
rosaria

Przypuszczam, że ma na myśli Transformers, Teenage Mutant Ninja Turtles (najnowsze), Pacific Rim, oraz masę innych filmów wątpliwej jakości. Nawet nowa Godzilla miała wyższą ocenę, a była to kompletna porażka :) No, ale nie będę się bawił w adwokata. Fakt, że Mroczna Kraina to film nieco bardziej wymagający i z tego powodu widzów będzie miał zdecydowanie mniej. Koneserzy kina Noir będą ukontentowani.

ocenił(a) film na 8
sznikiel

Pięknie to ująłeś

ocenił(a) film na 8
sznikiel

nie stawiałbym Pacific Rim razem z Transformersami, akurat wg mnie Pacyfic Rim jest świetnym blockbusterem i hołdem oddanym starym filmom z Godzillą właśnie a transformersy to papka dla gimnazjalistów nastawiona na to byleby było dużo wybuchów i cgi. A mroczna kraina film bardzo dobry swoją drogą, klimatyczny i wymagający na pewno ambitniejszego widza

ocenił(a) film na 9
maciej0503

Każdy może mieć inne odczucia :) Dobrze jest się pięknie różnić. Pacific Rim byłem zawiedziony na całej linii. Miałem odczucie, że fabuła jest tam całkowicie zbędna stanowiąc pretekst do bezsensownego łojenia się na wielką skalę. Jestem jak najbardziej za hołdem, ale z klasą :) Dobra fabuła by filmowi nie zaszkodziła. A tak pozostaje czekać na jakąś ekranizację Neon Genesis Evangelion (2017? :) ) lub czegoś po prostu fabularnie odrobinę ambitniejszego. Nie bierz tego do siebie - to moje odczucia po filmie.

ocenił(a) film na 8
sznikiel

Nie biorę, wiadomo są różne gusta, ja właśnie przeciwnie- mile zaskoczony pacifikiem po którym spodziewałem się gniota a dostałem dobre kino (mniej ambitne) z całkiem ciekawymi bohaterami i fabułą (jak na monster movie oczywiście;)) i naprawdę ciekawy wizualnie. Zwłaszcza że z tego gatunku ciężko o jakieś ciekawe pozycje w ostatnim czasie, polecasz coś? bo jednak za dzieciaka oglądało się na vhsach godzille wypożyczone i sentyment pozostał:)

ocenił(a) film na 7
sznikiel

Amen :)

ocenił(a) film na 6
Maggie1980

Film nawet spoko,ma klimat,ciekawie się ogląda.Ale wykonanie marne.Film jest z 2009 r.,a ja miałem wrażenie jak by to był jakiś classic z 50 któregoś roku,taki sztuczny jakiś ;).

ocenił(a) film na 2
Maggie1980

Właśnie ten film jest dziadostwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones