PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750921}

My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska przyjaźni

My Little Pony: Equestria Girls - Friendship Games
6,7 929
ocen
6,7 10 1 929
My Little Pony: Equestria Girls Igrzyska przyjaźni
powrót do forum filmu My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska przyjaźni

Dzisiaj udało mi się obejrzeć ten film na Teletoon+ i powiem to tak, że po raz kolejny znów mnie zachwycił! Jest świetny i do tego trzyma poziom 2-óch poprzednich części! Animacja jak zawsze na najwyższym poziomie, kilka bardzo fajnych piosenek, doskonały (tradycyjnie) polski dubbing (dzięki bogu, że nie zmienił się polski głos Rainbow Dash! Pani Mroźińska - Jaszczuk znów wypadła świetnie! Co za ulga! :)) i pełen niesamowitych zwrotów akcji! A najbardziej powaliło mnie pojawienie się Midnight Sparkle, która chcę urządzić istny chaos. No po prostu to było coś epickiego. I cieszy mnie również fakt, że pojawili się tam ludzka Cadence i Shinning Armor, które prezentują się bardzo dobrze. Nie wiem jak wy, ale jak dla mnie spełnił moje oczekiwanie! Wspaniały! Jak widzę na razie jeszcze nie można ocenić tej produkcji, więc ja poczekam, ale póki co daje bezapelacyjnie mocne 10/10!! I serduszko na deser!

I coś jeszcze. Chciałbym stworzyć obrazek przedstawiający pomiędzy tym filmem oraz tym "g*wnem", którego nie chcę mi się o tym wspominać, no ale trudno. Wszytko mi jedno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones