PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681}
7,4 159 171
ocen
7,4 10 1 159171
7,2 29
ocen krytyków
Nic śmiesznego
powrót do forum filmu Nic śmiesznego

THE BEEEST !!!!!!!!!!!!!!!!!! :)) qrwa, jakim trzeba być "PONURYM" zje....em aby tak nisko ocenić tan film hehehe

TobiWUJO

dzieci neostrady nie pojmują dobrych filmów..

ocenił(a) film na 6
TobiWUJO

Naucz się pisać jak człowiek to może pogadamy. Pokazałeś jakimi idiotami są ludzie którym się ten film tak podoba.
Pora do łóżka!

ocenił(a) film na 10
AndcRew

dla mnie mega wyje bany film.
tylko skonczone lby bez pojecia o niczym pisza negatywnie o tym aecydzielu
pozdrawiam wszystkich lubiacych ten film

ocenił(a) film na 6
bucuwa

Jaki? Człowieku naucz się mówić, pisać - porozumiewać. Z motłochem się nie dyskutuje.

AndcRew

- za to TY pięknie się tłumaczysz pod ocenami twoich filmów jak dziecko buahahhahah! A prawda jest taka że każdy ma swój gust i nikogo nie obchodzą twoje wypociny. Pozdro "motłochu"

ocenił(a) film na 6
TobiWUJO

Piszę to dla siebie - żebym potem powiedział "aha te film zrobił na mnie takie a takie wrażenie"
Twoje "buhahahaha" było takie dorosłe że aż nie będę się męczył w wojnie której nie mam szans wygrać.

AndcRew

Wiesz co... Twój cytat "nie będę się męczył w wojnie której nie mam szans wygrać." Sam widzisz, to po jakiego...Uja piszesz TU swoje kretynskie wywody i wyzywasz innych od motłochu skoro to mój ulubiony film jak i innych "normalnych" ludzi którzy TU sie na jego temat wypowiadają, czego chcesz dowiesc piszac to co Ci zacytowałem?? kolejny przykład: "Naucz się pisać jak człowiek to może pogadamy. Pokazałeś jakimi idiotami są ludzie którym się ten film tak podoba.
Pora do łóżka!" DZIECKO, NUDZI CI SIĘ TO ZAŁÓŻ SOBIE SWÓJ WĄTEK, OCEN FILM NA -1/10 I TAM DYSKUTUJ ZE SWOIMI RÓWIEŚNIKAMI A FILM CI POLECAM DO OBEJRZENIA ZA 10-15 LAT JAK WYJDZIESZ Z KUR...DOŁKA I SAM BĘDZIESZ ZARABIAĆ NA UTRZYMANIE W TYM PIEKNYM KRAJU JAK POLANDIA, WTEDY POGADAMY. POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones