PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8078}

Nico - ponad prawem

Above the Law
6,9 24 666
ocen
6,9 10 1 24666
5,3 3
oceny krytyków
Nico ponad prawem
powrót do forum filmu Nico - ponad prawem

może

ocenił(a) film na 2

gdybym go oglądał kiedyś dałbym wyższa ocenę, ale i tak nie zmienia to faktu, ze to kino klasy C, z drewnianym jak zwykle Seagalem. Dzisiaj nie da się tego obejrzeć za jednym zamachem - taki to gniot.

ocenił(a) film na 4
cesare_10

Moja ocena jest nieco wyższa, ale faktycznie film nie zachwyca.

ocenił(a) film na 8
cesare_10

Hahahahaha! "z drewnianym jak zwykle Seagalem" - padłem! Pierwszy jego film w karierze, ale jest w nim drewniany jak zwykle :D

użytkownik usunięty
kvohst

Co to za różnica czy pierwszy, środkowy, czy ostatni zawsze gra tak samo, tylko brzuch mu rośnie. Żeby jego umiejętności aktorskie tak obficie rosły co waga, to on zjadałby takiego Nicholsona na śniadanie. W sumie dalej może, zmieściłby go w brzuchu w całości, bez gryzienia.

ocenił(a) film na 9
cesare_10

Dobry film warty polecenia. Oglądając go czułem jakby inspiracje z niego czerpali twórcy GTA Vice City

cesare_10

Filmy klasy B – tanie, amatorskie produkcje, kręcone (najczęściej) przez początkujących reżyserów. Wikipedia. Więc kino klasy C musiałoby być kręcone komórką, gościu, ogarnij się, ten film jest na prawdę niezły, ale to już nie chodzi o jego wartość, tylko o to, jak postrzegasz konkretne grejdy kina.

cesare_10

jeden z najlepszych filmow sensacyjnych i klasyk gosc nazywa gniote, dobre XD

ocenił(a) film na 8
cesare_10

Jak się nie wie jakich argumentów użyć to się powie że to kino klasy C i drewniany jak zwykle Seagal. Jak kolega słusznie zwrócił uwagę pierwszy film w jego wykonaniu a już jest drewniany jak zwykle - mistrzowski komentarz. Jak już wcześniej wspomniałem zero argumentów, tylko bajdurzenie tak na dobrą sprawę lub prowokacja. Można nie lubić Seagala - kwestia gustu, można nie lubić filmów w których gra - kwestia gustu, można być uprzedzonym - zdarza się, ale trzeba mieć jakieś uzasadnienie, a tutaj post marnej jakości.

ocenił(a) film na 10
cesare_10

Sam jesteś gniot. Powiedz to Stiwenowi w oczy prosto. Ja nie powiem, dlatego daje dyche.

ocenił(a) film na 8
MALA_BETONIARKA

" Ja nie powiem, dlatego daje dyche."

Doooobre :)

ocenił(a) film na 10
andre_

Szacunek za szacunek.

ocenił(a) film na 8
cesare_10

Gniot gniotem ale nikt ci nie odbierze tytułu największego ''Krowiego łba'' na Filmwebie : )))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones