PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794921}

Nie ma drugiej takiej

Irreplaceable You
6,7 15 629
ocen
6,7 10 1 15629
Nie ma drugiej takiej
powrót do forum filmu Nie ma drugiej takiej

Słodko gorzki obraz o życiu Abbie radzącej sobie z ostatnim etapem życia, który nadszedł stanowczo za szybko. Głęboki, czasami humorystyczny z drugim dnem.

ocenił(a) film na 3
florczake

Ten film sięgnął pierwsze dna, więc po co sugerować drugie? Ludzie bez właściwości, myślą jedynie o przyjemności, dialogi obracają się wokół genitaliów. Humor?

użytkownik usunięty
Krzypur

Dzisiaj oglądałam, jakąś godzine temu, nie słyszłam dialogów o genitaliach.
Nie rozumiem tez określenia "ludzie bez właściwości" Każdy ma właściwości, a jakie? na to nie ma schematu. U pary bohaterów była to miłość, miłość wyjatkowa.

ocenił(a) film na 3

Może jestem zbyt surowy? A może zbyt wybredny? Może...

florczake

"Fajny- wart obejrzenia" a ocena 10/10 (Arcydzieło!)... ? Przez takie właśnie rzucone lekką ręką wygórowane oceny średnie/słabe filmy mają zaburzone pozycje w rankingach... "fajny, wart obejrzenia" to raczej ocena sugerująca 6, max 7 gwiazdek...

ocenił(a) film na 7
vampire_grin

Masz rację, ale wiesz jak, jest - tego typu melodramaty często są oceniane "sercem". Zwłaszcza przez dziewczyny. I nie ma w tym nic złego, jak ktoś tyle dla siebie wyciągnął to ok. Ten tutaj jest w swym gatunku godziwą rozrywką, i na te "obiektywne" 7 zasługuje. Zresztą inni będa wyrównywać srednią zachowaniem odwrotnym, niesprawiedliwie niskimi notami.

laxman

Nie zgodzę się z tym. Przy ocenianiu powinno się kierować nie tylko "sercem"... Ja na przykład uwielbiam "Masz wiadomość", widziałam go już kilkanaście razy i za każdym razem tak samo mnie urzeka, ale daję mu racjonalna sprawiedliwą ocenę, bo wiem że na 10- ARCYDZIEŁO zdecydowanie nie zasługuje..! To, że wyjątkowo go lubię podkreślam kliknięciem SERDUSZKA.. Przed takie bezmyślne oceny nie ma się jak sugerować rankingami itd bo ludzie klikają co popadnie...

ocenił(a) film na 7
vampire_grin

Ale ja się z Tobą zgadzam, widzę pewne wypaczenia rankingu, tylko zwróciłem uwagę, że pewne gatunki jakby bardziej sprzyjają ocenianie "sercem". nie wiem, czy to dobrze, ale tak po prostu jest. Z drugiej strony są też noty poniżej 5 i nimi ludzie też niesprawiedliwie się posługują.

Doceniam, że starasz się oceniać obiektywnie. Popieram. Może tak zmienimy tego trend, o którym mówimy.

ocenił(a) film na 3
laxman

ludzie ten film to dno jakich mało . Bez przesady można to opowiedzieć w 5 minut i iść dalej .. bez lzy. Nie będę wracać do tej historii bo ani nie była romantyczna ani warta zapamietania. dramat pompowany przez cały film a spłacony w 1 minutach . Film jakich wiele. Bez echa . Cisza i żal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones