PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462500}

Niepewność

Uncertainty
5,6 2 247
ocen
5,6 10 1 2247
6,0 3
oceny krytyków
Niepewność
powrót do forum filmu Niepewność

Jak wiadomo film jest podzielony na kolory - zielonyi żółty. Zachwyciła mnie dbałość o szczegóły w części zielonej. zielone jest wszystko, od samochodu po takie drobiazgi, jak szklanki i nożyczki, którymi bohaterka tnie taśmę podczas rozklejania ogłoszeń. Z kolei żółty jest... raczej zielonkawy ;) Sukienka bohaterki- niby żółta, ale w zależności od padania światła wydaje się jasnozielona. Najbardziej wymowny jest dla mnie moment, kiedy podczas ucieczki bohaterowie przeciskają się przez grupę ludzi w zielonych koszulkach. Wydaje mi się, że to nie przypadek i ciekaw jestem, czy macie jakieś teorie :)

ocenił(a) film na 3
Lupus_10

Tia... to była sugestia, że powinni byli się trzymać zielonego...
A tak poważnie to wg mnie nie jest to jakiś super ważny ani też wysublimowany efekt.

ocenił(a) film na 9
Valvena

Myślę, że kolory nie są dobrane przypadkowo. Jak wiemy zielony symbolizuje nadzieję, nowe życie, spokój - natomiast żółty oznacza bogactwo, złoto. Wątki kolorów akurat bardzo ładnie łączą się z przeżyciami bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones