PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401436}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,7 158 468
ocen
6,7 10 1 158468
6,7 20
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man

haha!

ocenił(a) film na 6

beznadzieja. już dość tych spajdermenów, bo to bez sensu. ja i tak wolę starszego spider- mana a nie znowu jakiegoś pająka co z jaszczurką sie bije. kupcie sobie tarantule i legwana będzie lepsza walka niż w tym czymś.

ocenił(a) film na 7
Giveraa34

Wyjdź.

ocenił(a) film na 6
michal98_filmweb

już się nie błaźń.

Giveraa34

Ten film pokazuje spidermana w egocentryczny sposób. To bardzo źle. Nerdzi oglądający filmy o superbohaterach powinni się z nim utożsamiać a nie zazdrościć. Pod tym względem wygrywa starszy spiderman uważany za głupi. Producenci filmu pomyśleli, że ta głupota przyciąga widzów więc sequel zamienia realizm fizyczny wizualny(najlepszą rzecz w tym filmie) na głupotę, którą krytkowano już u Raimiego a to co naprawdę należy zmienić zostawia nietknięte. Dziwi mnie inteligencja producentów. Spod deszczu pod rynnę.

ocenił(a) film na 3
klasykindyjski

W ogóle Spider-man przypomina tu trochę superbohaterów ze złotej ery, jest taki trochę za bardzo idealny, za dobrze sobie ze wszystkim radzi. Komiksy ze Spider-manem powstały w erze srebnej, gdzie właśnie nastawiono się na to, aby superbohaterowie byli bardziej ludzcy (żeby dało się z nimi identyfikować). Zmieniając Spider-mana w przystojniaka, który jest lubiany zatracili znaczenie tej historii. To trochę tak jakby zrobić Batmana w którym nie ubiera się na czarno, a jego rodzice żyją.
Stare Spider-many miały swoje wady, ale znacznie lepiej przedstawiały na ekranie te komiksy i ich sens.

MistrzSeller

Bardzo przepraszam ale w żaden sposób nie symbolizuje on złotej ery. Ma przypominać kogoś złego. Chociaż rzeczywiście jest postacią mniej złożoną niż ta z komiksu.

ocenił(a) film na 3
klasykindyjski

Chodziło mi, że bardziej przypomina on złotą erę, a nie srebrną.

ocenił(a) film na 1
Giveraa34

choć jestem fanem marvela i kina sf. niestety --- racja beznadzieja.

moim zdaniem PRZEREKLAMOWANA KUPA. z amerykanskim patosem dla dzieci lubiących niedorzeczności. niedopracowana fabuła, groteska dla inteligentnych, efekty jako takie są.

ocenił(a) film na 6
wozw

efekty badziewne w 1 jak i w 2 częśći.

wozw

Dokładnie. Ten cały amazing nie powinien nawet powstać, bo prawdziwy spider-man to człowiek o ludzkim sercu, nie układa mu się w życiu prywatnym, jest ludzkim odłamkiem społecznym, jak każdy z Nas. Po prostu NOWY spider-man stracił swojego ducha. Scenarzyści poszli w odwrotnym kierunku niż zamierzono. Tutaj przerasta głupota, przyciąga jak magnez. W porównaniu z poprzednimi odsłonami nie dorasta mu do pięt. Może kiedyś obejrzę drugą część amazing i zobaczymy, czy chociaż coś w nim zmienili na lepsze, czy nadal kreują bohatera, któremu się zazdrości. Nie wiem skąd tak dobre oceny, ale jedno wiem na pewno "ludzie są coraz głupsi".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones