PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682}

Nieuchwytny

The Glimmer Man
6,4 9 776
ocen
6,4 10 1 9776
7,0 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

Mój ulubiony film ze Stevenem, walki, akcja super przedstawione. Mimo to, że za Stevenem na chwilę obecną nie przepadam, solidne 9/10 temu filmowi się należy!

użytkownik usunięty
AdamBayern01

dobrze prawi, polać mu!

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Zayeb!ście rewelacyjny film. Dawno tak się nie uśmiałam z dowcipnych dialogów i sytuacji, np: Seagal bije się z wszystkimi typkami w restauracji, demoluje ją całą, a ten wąsaty gościu, wcina obiadek, jakby nigdy nic. ;-D
Czy ktoś kiedyś mierzył szybkość machania łapami przez Stevena?

użytkownik usunięty
karoman4

Wiem że to fajna komedia akcji ale powiem Ci że mnie najmniej się ten film z tych starych podobał. Możecie mnie teraz linczować. :(

ocenił(a) film na 9

Ok, już pasa ściągam. ;-P

A mnie się podobał, zwłaszcza ta ironia Seagala. ;-D

ocenił(a) film na 9
karoman4

Ta ironia jest we wielu filmach i to właśnie u niego lubie :D

ocenił(a) film na 9
xaphon

On tak samo ironizuje, jak Willis w swoich akcyjniakach.

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 9

Wesołe jest życie staruszka, ho ho. ;-D

ocenił(a) film na 7
karoman4

Stefek nie taki staruszek

ocenił(a) film na 7
karoman4

O yes

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

Chyba ostatni dobry film z tym aktorem. Lubię też Liberatora i W morzu ognia.

ocenił(a) film na 9
Penguin27

Co do pierwszego zdania to masz rację. Potem był jeszcze w miarę W Morzu Ognia a później zaczęły się gnioty klasy b albo nawet i c.

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Z nowszych ujdą jeszcze Mroczna Dzielnica, Sprawiedliwość ulicy

ocenił(a) film na 9
topsix

I niebezpieczny człowiek też zaskakujaco dobry. Reszta to Tragedia przez duze "T".

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Protektor też bardzo dobry.

ocenił(a) film na 9

Protektor z Jackie Chanem jest bardzo dobry. To chyba jedyny film, w którym Jackie używał wulgaryzmów.

ocenił(a) film na 9

Bez przesady. Zwykła 6/10 - scenariusz zerżnięty z Korpusu Weteranów z Van Dammem.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

w odwecie za śmierć i żądza śmierci widziałeś?

ocenił(a) film na 9

Tak, oba na 5/10 - to tylko cień dawnego Stevena. Od nie wiem ile już czasu muszę to wszystkim powtarzać, że Seagal jest po prostu przereklamowany, i już dawno powinien skończyć z kinem akcji.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

może dla Ciebie.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

A nie wolisz ,,Wygrać że śmiercią ,, ? Tam ten film to coś wspaniałego jeśli chodzi o rasowe kina sensacyjne .Ale Nieuchwytny też ok .

ocenił(a) film na 9
bradock

W Nieuchwytnym jest moim zdaniem najlepsza walka na finish Stevena Seagala.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

No i też Steven obrywa i ma problemy a to nie jest czesto u niego spotykane w filmach .

ocenił(a) film na 9
bradock

Właśnie o tym mówię , Tomku :)

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Też kiedyś miałem kolegę co bardzo uwielbiał filmy Stevena i też właśnie uważał że ,,Nieuchwytny ,, to jego najlepszy film .

ocenił(a) film na 9
bradock

Moim zdaniem tak właśnie jest ;)

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Ale więksość ludzi uważa że ,,Wygrać że śmiercią ,, to jego najlepszy film .W sumie z lat 90 każdy jego film był bardzo dobry i bardzo podobny do siebie ,wiec trudno wybrać ten najlepszy .Jedni uważają że ,,Wygrać ze śmiercią ,, inni że Nieuchwytny ,, jeszcze inni że ,,Szukając Sprawiedliwości ,, .Są też ta co twierdzą że ,,Liberator ,,Kit z tym .Ważne żeby była dobra zabawa i rozrywka !

ocenił(a) film na 6
bradock

Ciężko wybrać bo pięć jego pierwszych filmów było chyba tymi najlepszymi czyli Nico, Wygrać ze śmiercią, Naznaczony śmiercią, Szukając sprawiedliwości, Liberator.
Ale Liberator 2 i Nieuchywtny też niezłe i chyba ostatnie jego udane filmy.

użytkownik usunięty
bradock

Czemu nikt nie wspomina o Mroczne Dzielnicy?!! Tam też są świetne teksty !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones