PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232993}

Niewidzialny

The Invisible
6,8 21 816
ocen
6,8 10 1 21816
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

8/10 uwaga spojlery!

ocenił(a) film na 9

Już miałem dać 9-tkę ale w ostatniej chwili się rozmyśliłem i postawiłem osiem. Dlaczego? Mało rozwinięty wątek z Pete'm - najlepszym przyjacielem głównego bohatera, który nie wiadomo czy umarł czy żyje; za szybki koniec, nawet ja bym umiał ten koniec udoskonalić; czapka Annie Newton była beznadziejna, wyglądała w niej jak 12-latka z bronią, bijąca chłopaków. Na szczęście w połowie filmu ją zdjęła i pokazała nam piękne rosyjsko-kręcone włosy:) Ah... Piękna, młoda aktorka:) Pozdro!

ocenił(a) film na 9
pachomir

Jednak myliłem się... Mimo wszystko, moim zdaniem film zasługuje na miano 'rewelacyjny' :)

ocenił(a) film na 9
pachomir

zgadzam sie swietnyy ,ale w czapce nie jest jej az tak zle ;D

ocenił(a) film na 8
pachomir

no właśnie, nie wiadomo, czy przeżył ten kolega i ogólnie jego wątek w filmie jakoś tak jedynie nie pasował do całości..

ocenił(a) film na 10
zona_alkoholika

To czy przyjaciel głównego bohatera przeżył można interpretować jak się chce. Ja np Gdy pierwszy raz obejrzałem film myślałem , że on umarł i do tej pory się tego trzymam. Jego śmierć lub życie zależy od widza:)

pachomir

Hej, Pete żyje. Ok 43-44 minuty filmu, kiedy ludzie zebrali się żeby przeszukać las jest on pokazany.

ocenił(a) film na 6
rambo2277

To żart?

pachomir

może tak wygląda życie po za grobowe jak ukazane w tym świetnym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones