PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32598}

Niewierna

Unfaithful
7,2 36 508
ocen
7,2 10 1 36508
7,2 4
oceny krytyków
Niewierna
powrót do forum filmu Niewierna

Na pewno wielu z was rozczarowało zakończenie filmu , gdzie możemy się tylko domyślać czy główny bohater zgłosi się na policje , czy też zacznie układać sobie z żoną życie od nowa . Ja odsyłam wszystkich do obejrzenia DVD z filmem , gdzie w dodatkach ukryte jest alternatywne zakończenie filmu i zakończenie naprawde rozczarowuje . Ja już ostrze sobie pazurki na Soundtraczek z filmu , który moim skromnym zdaniem jest jednym z lepszych . A wszystko to zasługa naszego Oscarowego Jana Kaczmarka , który stworzył muzyke dynamiczną , miejscami pełną napięcia , ociekającą erotyzmem . Jedną z lepszych scen filmu jest ta gdy Paul rysuje Connie kwiatuszka i ta niepewnośc czy Richard odkryje go czy nie . Podczas spotkań z Paulem Connie odżywa , wtedy możemy zauważyć jak wielki seksapil posiada Diane Lane , coś cudownego .

Alexanderrr_2

a możesz napisać jakie to było alternatywne zakończenie?

ocenił(a) film na 7
Ruby_in_Gold

No i jakie to było?

Alexanderrr_2

Serio? ja obejrzałem "zwykłe" zakończenie i dla mnie oczywistym było, że poszedł na ten posterunek i się przyznał. To na tyle dobrze aktorzy aby można było to wyczytać z emocji jakie były między nimi podczas tego dialogu w aucie na końcu. Nawet mi nie przeszło przez myśl na serio, że może jednak odjechali razem

nn1upl

W takim razie ja miałem inne odczucie zarówno ta rozmowa, jak i wcześniejsza jeszcze w domu upewniła mnie w przekonaniu, że się nie przyznał. Dla mnie ta historia jest niestety banalna, a zakończenie niweczy jej zaangażowanie w romans.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones