PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 401
ocen
4,3 10 1 10401
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni

Rewelacja!

ocenił(a) film na 9

Nie pamiętam, kiedy ostatnio oglądałam tak świetną komedię. Śmiałam się prawie non stop,
podobnie jak reszta sali. Świetna komedia dla ludzi mających dystans do siebie. Rewelacyjne
tempo, gra aktorska, dialogi. No nie ma się do czego przyczepić. No chyba, że ktoś lubi prosty,
chamski dowcip, to się niestety rozczaruje. Ja polecam z czystym sumieniem! 9/10, bo jednak
czasem lubię jak film mnie zaszokuje i pozostawia wiele do myślenia, a tu mieliśmy prawdę o
facetach w trochę krzywym zwierciadle i z przymrużeniem oka. Temat filmu oczywisty i stary jak
świat, tyle, że rewelacyjnie podany.

ocenił(a) film na 8
yennefer_7

Milo mnie rozczarowalas :) Jak czytam wiekszosc postow na "nie" to generalnie sa to posty kobiece. Mila niespodzianka i trafilas w sendno. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Tobiax

Zwykle nie komentuję filmów na filmwebie, ale musiałam wziąć w obronę ten film ;) Myślę, że niezasłużenie ma tak niskie noty. Pewnie chodzi o to, że jak komedia jest o zdradzających facetach, to ludzie spodziewali się jakiegoś Kac Vegas czy American Pie czy czegoś w tym stylu. Nawet nie sprawdzili, że to komedia francuska ;) No i plakat oraz trailer są bardzo mylące.

ocenił(a) film na 8
yennefer_7

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 9
yennefer_7

Po powrocie świeżo z kina ,film rewelacja, absolutnie nie nudny ,mądry ,czasami gorzki ale głównie śmieszny ,poprostu dobra komedia na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 8
yennefer_7

Ale fajnie, że nie jestem odosobniona w swojej ocenie. Film przezabawny, a zarazem przenikliwy jak diabli i bez znieczulenia wali prawdą między oczy. Niektore sceny, jak podryw desperata na obozie integracyjnym, albo dentysta ze swoją mlodą "d.pa" na imprezie, powalają. Że o awanturze zdradzających małżonków nie wspomnę. Majstersztyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones