PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598981}

Niezwykłe życie Timothy Greena

The Odd Life of Timothy Green
6,8 15 909
ocen
6,8 10 1 15909
Niezwykłe życie Timothy Greena
powrót do forum filmu Niezwykłe życie Timothy Greena

bo w końcu nie ma w życiu nic silniejszego od mocy marzenia

ocenił(a) film na 7
sabat_czarownic

przyznam że nie pamiętam kiedy ostatnio tak płakałam oglądając film, płakałam chyba od 5 min. filmu do samego końca.teraz słucham http://www.youtube.com/watch?v=dKFPN_tGN7c i łezki dalej lecą. Może ktoś powie że film przesłodzony i przewidywalny, może i racja ale jak zagrany i ten cudowny chłopczyk. Na pewno na długo zostanie mi to wszystko w głowie.

paciencia

Zgadzam się w zupełności, film niesamowicie porusza, ma w sobie coś magicznego :) I łezka kręciła się w oku.

ocenił(a) film na 8
sabat_czarownic

Zgadzam się w zupełności. Wczoraj oglądałem Przepis na miłość i też się popłakałem, potem w telewizji zachaczyłem fragment About a Boy i zaczynam się zastanawiać czy to czasami nie andropauza?

sabat_czarownic

również potwierdzam! magiczny film :)

sabat_czarownic

Dla wszystkich, którzy marzą i wierzą w siłę spełniających się marzeń. Pamiętajmy, że wszystko jest możliwe.

ocenił(a) film na 7
sabat_czarownic

Film przewidywalny, ale pełen magii, wciągający i wzruszający. Bałam się, że będzie zbyt przesłodzony (jak to u Disney'a), ale było w sam raz, super!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones